Rüyada Sakız Görmek

Sakız çiğnemek tartışma, şikayet gibi şeylere, yanlış ve istenmeyen bir şey yapmaya delalet eder.

Rüyada sakız görmek zahmet ile kazanılacak bir paraya işarettir. Sakız çiğnemek bir dedikoduya; sakız bulmak veya almak, kötü bir habere; sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın derde gireceğine işarettir.

Rüyada sakız görmek çok zor ve bin bir uğraşla kazanılacak bir paraya yorumlanır. Sakız çiğnemek bir dedikoduya işarettir. Sakızın üstüne yapışması iyi değildir; bir insanın huzurunuzu kaçıracağını işaret eder. Sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın belaya gireceğine yorumlanır. Sakız görmek gereksiz laflar etmek ve dedikodu yapmak anlamındadır. Sakız bulmak veya almak, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.

Kişinin gereksiz laf ve dedikodu yapacağına işaret eder.

Rüyada sakiz çignedigini görmek, bir konu etrafinda çok konustugunuza ve bundan dolayi herkesi usandirdiginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada sakiz çignedigini görse, yanlis ve IstenllmeyenBir is yapar. Bazi tabirciler, sakiz çignedigini gören kimse, münakasa, sikayet ve bunlar gibi seylerde o kimseden çok söz edilir.

Sakız çiğnediğini gören gereksiz laflar eder veya dedikodu yapar. Sakızın üstüne, eline yapışması iyi değildir. Bu arsız, yüzsüz birinin insanın huzurunu kaçıracağı anlamına gelir.

Sakız çiğnediğini gören gereksiz laflar eder veya dedikodu yapar. Sakızın üstüne, eline yapışması iyi değildir. Bu arsız, yüzsüz birinin insanın huzurunu kaçıracağı anlamına gelir.

Rüyada Sakız yorumları

Eda

rüyamda bana ve arkadaşlarıma sakız atıyorlardı sanırım bol kazanç demekmiş..

cenet erdğ

ben rüyamda babam bana sakız verdi ben recep tayıp erdoğanın yiğeniyim ona selamlar söylüyorum dayıcım seni çok seviyorum pariste okuyorum dayıcım cumartesi günü geliyorumşimdi bunu dayıma iletirmisiniz lütfen anemin sana selamı var dayıcım yanımda

cenet erdğ

ben rüyaymda babam bana birsakız verdiğini gördüm bunun anlamını gördüm ve öğrendim ben recep tayip erdoğanın yiğeniyim dayıma selamlar diyorum pariste okuyorum dayıcım seni çok seviyorum cumartesi günü geliyorum bunu dayıma iletin lütfen

Aysel

oruçlu olduğunu unutup sakız çiğnemek ne anlama gelir

ela

agızdan sakızı cıkaramamak ne anlama gelir

elif

çok güzel bir site başarılarınızın devamını dilerim

derya yama

ben dün gece rüyanda küçük yeğenimin bana iki tane sakız uzattığını gördüm.bende bu sakızları aldım biri çilekli falım diğeride limonlu falımdı.tam bi tanesini açıp çiğneyecektim uyandım neye işarettir merak ediyorum.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*