Rüyada Silah Sıkmak Görmek

rüyada Silah Sıkmak görmek

Rüyada Silah sıkmak, görmek; saygınlık ve itibar kazanmaya işaret eder. Yine Rüyada silah Sıkmak şerefli biri olmaya, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya yorumlanır..

Rüyada silah sıkmak yine mutluluğa işaret eder. Rüyada silahla sıkmak düşmanınızı yenmeye, rakiplerinize üstünlük, kuvvete ve hastalıklardan kurtulmaya işaret eder.

Yine rüyada silahını sıktığını gören kimsenin, kemal sahibi birisi olduğuna işaret eder. Silah sıkmak arzu ve hayallerine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada silah sıkan kişi yolcu ise gideceği yere sağ salim varacağına, hasta ise hastalığından kurtulup şifa bulacağına yorum edilir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Silah Sıkmak Görmek yorumunu okudunuz. Silah Sıkmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada S harfi ile başlayan Rüya Tabirleri S sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Silah Sıkmak rüyanız hayr olsun.

Rüyada Silah Sıkmak yorumları

fehmi

rüyada oramlık alandaydım bi tane karavan vardı içinde 2 tane adam vardı bana süperpezo tüfek verdi.ve arı kuşları havadan geçerken boş içinde mermi yok sıkıyordum ondan sonra tüfeyi adam senin olsun dedi .

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Leblebi Görmek | Rüyada Legen Görmek | Rüyada Legencı Görmek | Rüyada Leğen Görmek | Rüyada Lehım Görmek | Rüyada Lehımcı Görmek |