Rüyada Sevgili Olmak Görmek

Rüyada sevgiliyi olmak; güzel habere yorumlanır. Rüyada sevgili olduuğnuz kişiyle kavga etmek ise bekarlar için evliliğe, evliler için dedikoduya işaret eder.

Rüyada sevgili olmak, bekar kız yada erkek için, güzel bir evliliğe delalet eder.

Evliler için rüyada sevgili olmak, Aile hayatına dikkat etmesine yorumlanır.

Yine Rüyada sevgili olmak, sevgilisi olanlar için tartışmaya, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine işaret eder.

Hayatında kimsenin olmadığı birisinin Rüyasında sevgili olması, yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına yorumlanır.

Yine rüyada sevgiliolmak farkında olmadan birine bağlanmaya başlanacağına işaret eder.

Rüyada Sevgili Olmak yorumları

Ozan

Ayrıldık gördükten 1 hafta sonra... :(

Bukre

sevdiğim çocuğu gördüm beraber kaçıyorduk fakat ne anlama geldiğini bilmiyorum ama ne olursa olsun onu deliler gibi çok seviyorum canım agitim bu sözler sana gelsin aşkitom bence aşk ölene kadar sürmelidir}}

mahmut

ruyamda sevgilimi gördumbaşka erekekle çıkıyodu sonra banadediki ben seni seçtim ne anlama geliyo

RABİA

Ben rüyamda sevdiğim erkeği gördüm. o beni çok seviyordu bir haftalığına bize gelmişti. sürekli birlikte geziyorduk. sürekli beni sevdiğine dair şeyler yapıtordu. ben ailemin öğrenmesini istemiyordum.kızarlar diye ama rüyaydı.erkek arkadaşım ise hep elimi tutuyordu ben kaçıyordum o beni yakalıyordu mağazada kafede evde çarşıda pazarda her yerde beni öpmeye çalışıyordu ama ben izin vermiyordum.sonunda evin bir köşesine beni çekti ve tam öpüşüyorduk ki yeğenim bizi gördü ve ben hemen eve girdim bir şey olmamaış gibi davrandım. daha sonra evde ders çalışırken göz göz geldik ben beni gerçekten çok seviyor mu diye sordum o da tabii ki de çok seviyorum dedi ve yakınlaşarak öpüştük sonunda beni yakaladı aslında bende onu çok seviyordum ama gerçek zannettiğim için korkuyordum.keşke gerçek olmadığını bilseydim seve seve öperdim onu .rüya tabirin de de söylenene bakılırsa güzel şeyler olacakmış inşallah rüyam gerçekleşir ve benim sevdiğim erkek beni benden çok sevsin istiyorum ama olmayacak herhalde çünkü bu anlattığım rüya allah ım ne olur gerçek olsun lütfen arkadaşlar bana sevdiğim de beni sevsin diye dua edelim lütfennn ben de size ve tüm sevenlere dua etcem kendimde dahil lütfen okuyun ve dua edin lütfenn duanıza ihtiyacım var çünkü onu çooooook ama çooook seviyorummmmm

ahmet

ruyamda,sevgilimi,gordum,ama,sonra,akrabama,donusdu,anlami,nedir.

merve

ruyanda sevgilimin evine gittim ona supriz yaptım onü uyku dan uyandır dim kapıyı annesi açtı güler yüzlü idi ne acaba bu ?

merve

ruyanda sevgilimin evine gittim ona supriz yaptım onü uyku dan uyandır dim kapıyı annesi açtı güler yüzlü idi ne acaba bu ?

hande

rüyamda beni seven kişi bana bakım yanıma geliyodo ama ben ne geliyon ne bakiyon diyip gitim ama o gülerek oturdo yerine )
(bo ne anlamına geliyo )

nadiye

Rüyamda eski sevdim erkek benim dogum günümde süpriz yaparak bana askini itiraf eti. Ne anlama geliyor?

gül

evli sevgilinin karısını zayılamış güzel görüp kıskanmak

buğra

ben bir yerdeyken sevgilimi gördüm ve benim belimi tuttu ben de onun elinden tutup ittim bıraksın diye ama o beni bırakmadı sürekli elimi tuttu

Özgür

komşumuz rüyasında ben ve kız arkadaşımı görmüş. aynı zamanda annemi baklava keserken görmüş. bu ne anlama gelir merak ediyorum. Teşekkürler.

merve

bir kafede bir sürü tanıdıkla oturuyoruz sevgilimle birlikte sonra sevgilimle langırt oynuyorum yeniliyorum sonra kafeden çıkıyorum. sokaklar labirent gibi oluyor 2 tane de köpek görüyorum biri tam karşımda diğeride arkamda olduğunu farkediyorum sonrasında sevgilim beyaz bir gömlek giymiş geliyor elinde de bir çiçekle gülümsüyor ve köpekler de kaçıyor.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*