Rüyada Kanser Görmek

rüyada Kanser görmek

Kanser Sağlık durumunun bozulmasına yorumlanır. Rüyanızda Kanser yendiğinizi görmek, para derdiniz sona erecek ve zengin olacaksınız demektir.

Kanser sağlık durumunun bozulmasına yorumlanır. Rüyanızda Kanser yendiğinizi görmek, para derdiniz sona erecek ve zengin olacaksınız demektir.

Kanserden kurtulduğunuzu gördüyseniz, para sıkıntınız sona erecek. Hastalık tedavi edilemezse, bir yakınınızla yaşayacağınız soruna dikkat çeker.

Rüyada kanser olmak, korkunç, tutulacak tarafi bulunmayan, hilesi anlasilmaz ve arkadasligi zor bir adama isarettir.

Rüyanızda kanser hastalığından kurtulduğunuzu görmek, para sıkıntınız sona erecek ve zengin olacaksınız. Eğer hastalık tedavi edilemezse, bir yakınınızın hastalanacağı ve ya kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kanser olduğunu görmek; kendinize iyi bakmadığınız taktirde sağlığınızın ve hayatınızın çok kötü olacağına işarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Kanser Görmek yorumunu okudunuz. Kanser ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada K harfi ile başlayan Rüya Tabirleri K sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Kanser rüyanız hayr olsun.

Rüyada Kanser yorumları

animeci

bende rüyamda kanser olduğumu gördüm ama doktor bu hastalığı bana enjekte etmişti ve bunun hemen geçeceğini söylemişti buhastalığı bana enjekte etme sebebi de başka ölümcül hastalığa yakalanmamammış

hayat

bende ruyamda kanser oldugumu gordum yorumlar farkli anlamiyorum kafam kariwdi acaba bu hastaliga yakalana bilirmiyim?

Bahar

Rüyamda kanser olduğumu öğreniyordum ve ağlıyordum.Ama kimse kafasına takmıyordu. :(

üzgün

Bende rüyamda kanser olduğumu öğrendim sadece ve çok üzüldüm hemen ölmüş gibi hissettim ama yorum olarak çok farklı farklı yorumlar var kafam karıştı.

meryem

hayırlara olması niyeti ile rüyamda kanser olduğumu saçlarıma dokunduğumda kökten elime gelip o bölgenin tamamen kel kalması ile doktordan öğreniyorum çok ağladım ve çok üzüldüm rüyamda benden çok yoğun bir şekilde kan aktığını görüyorum banyoda yalnız saçlarımın hepsi değil yalnızca elimi attığım bölge tamamen kel kalıyor hepsinin döküldüğünü görmedim sevdiğim insana anlatıyorum ağlayarak fakat hiç üzülmüyor ve ilgilenmiyordu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Zarara ugramak Görmek | Rüyada Zarf Görmek | Rüyada Zarıyat suresı Görmek | Rüyada Zatulcenp Görmek | Rüyada Zaturre Görmek | Rüyada Zatürre Görmek |