Rüyada Futbol Görmek

Rüyada top oynadığını görmek dargınlık ve düşmanlığa, Yumuşak bir topla oyun oynadığını görmek düşmanlık ve kırgınlıkların sulh ile sonuçlanmasına ya da hasta olan kimsenin iyi olmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; top.)

Rüyayı gören kişinin Futbol ile ilgisiz yoksa bir hile ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Futbol yorumları

Poseidon

Rüyamda ünlü futbolcu Christiano Ronaldo ile masa tenisi oynuyordum. Bana kesme ve spinler atıyordu ve ben de aynı şekilde karşılayıp ondan sayı alıyorum. Bir ara masanın kırılmış olduğunu ikiye bölündiğünü bile gördüm. Sonra Ronaldo bana "yarın oynayalım yine hem ben daha iyi olurum yarın" dedi. Bir ara otobüste otururken ona adını hatırlayamadığım bir kitap gösterip okumasını tavsiye ettim.Çok renkli ve net bir rüyaydı.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Anayasa Görmek | Rüyada Anber Görmek | Rüyada Anber cıcegı Görmek | Rüyada Andiçmek Görmek | Rüyada Anestezi Görmek | Rüyada Angarya Görmek |