Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulyeler görmek kötü şans ve kader anlamına gelir. Riskli işlere atılmadan önce iyi düşünün.

Fasulye, hastalık demektir. Fasulye kurumuş ve buruşmuş ise hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Bolluk, zenginlik, paradır. Yeşil fasulye kısmettir. Fasulye rengine ve durumuna göre yorumlanır.

Rüyanizda fasulye görmek sansla yorumlanir. Rüyanizda kuru fasulye yediginizi görmek, menfaatinize uygun bir haber alacaginiza; yesil fasulye yediginizi görmek büyük bir nimete veya kiymetli bir hediyeye kavusacaginiza delalet eder. Bir bahçeden yesil fasulye topladiginizi görmek sansinizin açildigina, bir dükkandan kuru fasulye satin aldiginizi görmek bir arkadasinizin sizi kiskandigina isarettir. Barbunya fasulyesi talihinizin açikligini, içi henüz dolgunlasmamis yesil fasulye ise ömrünüzün uzunlugunu gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada fasulye görmek üzüntü ve kederdir. Fasulyenin kuru ve yasi ayni sekilde tabir edilir.

Hastalık demektir.

Hastalık demektir.

Rüyada Fasulye yorumları

burak

arkadaşlar rüyamda annem iile dolaşırken bir satıcı kahverengi bir kuru fasulye satıyoru bunun anlamını söylermisiniz lütfefn

selami

aynen bune iyimi kotumu arkadas anlamadim ben uzun yesil fasulyeyi topraga diktim

yağmur

ya bn ruyamda kucaıma kuru fasulye dokuyolardı alahaşkın cvpvnn annem olmak uzere bu tuyayı gormuş ve ne anlama geldiğini mrek edio ALLAH razı olsun bakın ALLAH ın adını verdim

clr

bir iyi yorumlanmıs bir kötü yani neye inanıcaz bazılarına göre iyi bazılarına göre kötü yorumlanıyorsa siz doğrusunu yayınlasanız ??? ne anladım sizin verdiginiz bilgiden ?

merve

rüyamda fasulye çalıyordum ama fasülye cok tazeyd

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*