Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Kağıt para görmek; kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, Altın para görmek; hastalığa,sıkıntıya, Gümüş para görmek; sevince,mutluluğa yeni dostluklara, birinden para almak; can sıkıcı bir haber almaya, para vermek; birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyecağinize, yerde para bulmak; çok önemli olmayan bir hastalık geçirileceğine, para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize, paranızı çaldırmak; herkezden saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına, para basmak; gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağına, kendinizi para yırtarken görmek ise; önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir.

Rüyada para bir kaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkardır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür.Yine rüyada kağıt para görmek, iyilik ve hayra, sadakaya, helâl kazanca delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada kağıt para görmesi, ilme, hayırlı evlada, salih ve menfaata çıkar. Rüyada kağıt para dağıtmak, borçları ödemeye, kağıt para taşımak, kâr ve kazanca yorumlanır. Kağıt paralar cüzdan içinde görüldüğü takdirde, Rüya sahibine bir sır emanet edileceğine alâmettir. Sahte kağıt para sebatsızlığa ve boş şeylerle avunmaya çıkar.

İçi kağıt para dolu kasa görmek, rızka, zenginliğe ve bir yerden gelecek mirasa; elinde kağıt para tuttuğunu veya birinden kağıt para aldığını görmek, ticaret işleriyle uğraşmaya delâlet eder.

Rüyada Kağıt Para yorumları

çigdem

Ruyada ölmüş anne ve babanın bir kanepe dolusu kagit parayla oynadigini gormek


Rüyamda birine ikiyüz tele bütün para verdim biri bana vermiş o parayı

Songul

Ruyamda2000 tl kagit para kazandim 500 500 ayirmisim bide 50 ser tane elbiseler vardi kalabalik bi ortamdaydim

FCGJGKHLJK

BEN PARA GÖRDÜMDE SİZCE BU NEDİR

merve

elimde kağıt 100 tl ler vardı sonra uyandım

Ferhad

Ruyada gordumki elimde bi suru para var men bunlari elimde tatamiyom bile her kes disarda bu ne para deye soruyorlar birirsi benden para istiyo bende elimde o kadar para olmasina ramen babamdan para istiyip ona verdim.Bunun anlami ne?

Ferhad

Ruyada gordumki elimde bi suru para var men bunlari elimde tatamiyom bile her kes disarda bu ne para deye soruyorlar birirsi benden para istiyo bende elimde o kadar para olmasina ramen babamdan para istiyip ona verdim.Bunun anlami ne?

zeynep

birine borç vermişim uzun zaman oldu bana ödediyini ggördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*