Rüyada Erkek Görmek

Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. kadın Rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam bilinsin yahut bilinmesin bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye,, Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise hayra, çirkin simalı ise bir şeydan zarar görmeye, bir sıkıntıya girmeye, Bir yerde toplu halde yaşlı ve genç erkekler görmek rahmete vesile olacak gelişmelere, bu topluluğa bir şey vermek insanlara iyilikyapmaya, onlardan bir şey almak rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, Kendini genç göstermeye çalışan bir adam görmek kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine, kendini oldoğundan yaşlı gösteren bir genç görmek şeref ve izzete delalet eder. (Erkeğin tenasül uzvu için Bakınız; Üreme Organı.)

Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Rüyada tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber, ferahlık veren sözler, güzel bir iş fırsatı demektir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamına da dikkat edilmelidir. Adının anlamına göre yorum değişir. Yakışıklı erkek iyi haber, Sağlık, hakkıyla kazanç demektir.

Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Rüyada tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber, ferahlık veren sözler, güzel bir iş fırsatı demektir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamına da dikkat edilmelidir. Adının anlamına göre yorum değişir. Yakışıklı erkek iyi haber, sağlık, hakkıyla kazanç demektir.

Erkek tanınmıyorsa doğru haber, iç açıcı sözler, hayırlı iştir. Erkek tanınıyorsa onun adının anlamı ve onunla ilgili düşünülmelidir.

Rüyada erkek görmek hayir ve berekete yorum lanir. Rüyada taninmis bir erkegi görmek, hayir ve berekettir. Rü ya sahibinin gurbette adami varsa ya kendi veya haberi gelir. Bu gurbetteki adami rüyada görmek ve onunla konusmak hayir ve be reketin artmasina, mal ve rizkinin çogalmasina isarettir. Saçi ve sakali siyah beyaz karisik olan taninmis bir erkegi görmek, eger bu kisi iri yari biri ise, gelecek olan hayir ve bereket de o derecede büyük olur. Taninmamis ihtiyar bir adami görmek, eline bir sey geçmekle tabir olunur. Rüya sahibinin maksadina ulasacagina da bu rüya delalet eder. Sakalinda hiç siyah kalmayip Kar gibi be yaz sakalli bir adami görmek daha az hayra ve berekete delalet eder. Ebu Said El Vaiz e göre ; rüyada ihtiyar görmek dört sekilde yorumlanir: Hayir, bereket, hacet, emniyet. Rüyasinda bir ihtiyarin kendisine dogru geldigini görmek ha yir ve bereketin kendisine gelecegine, böyle bir ihtiyarin iltifatina ve kendisiyle konustugunu görmek, islerinin yoluna girip maksadinin olacagina, o adamin kendisine arkasini döndügünü görmek maksadinin kendisinden uzaklastigina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada erkek kimse görmek, fazilet ve genislige ve kudret ve takvaya isarettir. Rüyada görülen erkek insan, eger taniniyorsa, yine o kimse ile yahut onun adasi ile yahut arkadasi ile ya da halktan onun benzeri ile tabir edilir. Bir kimse rüyada maruf bir adam görse, o adamdan yahut onun benzerinden ya da adasi bulunan bir kimseden bir sey ümit eder. Eger o adamdan aranilan bir cevher alirsa umdugu seyi de almaya isarettir. Eger bir gömlek alsa kendisi de hükümet erkanindan olsa o adamdan memuriyet için söz alir. Eger ip alsa, o ip de yine söz almaktir. Eger çocuk v.s. gibi sevilmez bir sey alsa onun o adamdan ümit ettigi sey düsmanliga döner.

Rüyada erkek görmek daima iyi sayılır. Erkek doğru haber, iç açan sözler, hayırlı iş olarak yorumlanır. Yalnız bunlar rüyada tanınmayan erkekler için geçerlidir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamını da düşünmelidir. Güler yüzlü yakışıklı bir erkek müjde, sağlık, helal kısmettir.

Rüyada erkek görmek daima iyi sayılır. Erkek doğru haber, iç açan sözler, hayırlı iş olarak yorumlanır. Yalnız bunlar rüyada tanınmayan erkekler için geçerlidir. Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamını da düşünmelidir.

Rüyada Erkek yorumları

Filiz

Rüyamda 3 tane erkek arasında seçim yapmam isteniyodu hiçbirini tanımamama rağmen içlerinden bir tanesini çok ilgimi çekmişti bende onu seçmiştim çok yakışıklıydıbadam inşallah gelecekteki kocam odur

pınar

kötü gözlerle bana baktı

elif

ben rüyamda 2 tanıdığım kişinin evimizde kalmasını gördüm

ugurcan

Melike rüyandaki bendim editörler lütfen bu yorumu çabuk gönderin

YAGMUR

salam mne yuxuda basqa bir oglan mene gore cox aglayirdi

derya

bende yakışıklı bi erkek gördüm keşke bulsa bni o kadar tatlı bakıyoduki uyanasım glmedi rüyayı anlatıyımda gerçek olsn dhbg :D

jale

men yuxuda tanidigim bir oglanla sohbet edirdim bu ne demekdir

yeliz yıld

ben rüyamda saçları uzun erkek ergen gördüm tanımıyorum ne anlama geliyo

gül

rüyada evimde tanımadığım insanları kovdum

sibel

Noluur yardim edin , rüyamda birtane oglanla bulusdum. Sevdigim kisi ve hic korkmadan gitdim bulusdum onunla

senol

hep de bayanlar görüyo rüya yaa:)

yaşar gül

misafir gittiğim bir yerde iki kişi beni takip ediyor taciz şeklinde birinde kaçıp uzaklaştım ikincisinde evden çıkarken gördüm evin önünde taşla sopayla kovaladım kaçıp uzaklaştılar ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum. Hiç görmediğim tanımadığım genç iki kişi

melike

ben bir avmde gördüğüüm çocuğa fena taktım ne olur beni bulsun rüyamdada onu gördüm zaten offff

Elifnur

Ben rüyamda tanımadığım bir erkeği gördüm ve 3 gün sonra karşılaştım

büşra

rüyamda tanımadığım 3 erkek beni istiyordu ve ben içlerinden birisini istedim ama onu tanımıyordum ve o erkek beni sevdiğini söylüyordu bu rüyanın anlamı nedir bilmiyorum.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*