Rüyada Çöp Görmek

süprüntü görmek bayağı işler yapan kimse için hayra, yoksul için zenginliğe, zenginler için yöneticiliğe, mal ve eşya çokluğuna; Çöp, herkes için izzet ve şerefe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çöplük, Toz.)

İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu Rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir.

İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir.

Rüyada çöp görmek, iş hayatında başarısızlığa ve birtakım skandallara işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder.

Kişinin sabretmesini, çünkü onu bekleyen bir kısmetin olduğunu işaret eder.

Rüyada çöp görmek hayra yorumlanir. Rüyasinda çöp görmek, isinde basarili olmasi için gayret sarf ettigini bir çöp çü tarafindan çöplerin toplandigini veya çöpçüye çöp verdigini gör mek, kendisine yeni bir kazanç yolu tavsiye edildigine, çöpçünün bagirarak sokaktan geçisini ve çöplerini almadigini görmek, islerinin bozulacagina, çöp verirken çöplerin kapisinin önüne dagildi gini ve orayi kirlettigini görmek, rizk bereketine isarettir.

İş hayatında başarısızlığa ve birtakım skandallara işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder.

Rüyada Çöp yorumları

kader arif

rüyamda sokaktaki çöp kutusuna çöpleri atıyorum attıktan sonra çöpler dışarı dökülüyor sonra bir poşetini alıp diğer çöp kutusuna götürüyorum ve dönerken arkamdan bir ses geliyor dönüyorum 3 tane polis bana evimin adresinisoruyor

fahri

rüyamda çöpü bentoluyordum etrafın çokkirli vedağınıktı yorumlarsanız sevinirim işleriniz kolay gelsin

Mira

Bir iyi bir şey yazmışsınız, bir kötü hangisini anlamam gerekiyor anlamadım yani, insanlar güvenip okuyor buradaki yorumları editörleriniz biraz daha düzgün bir anlatımla yazabilirler mi acaba ?

ayşe

rüyamda çöp poşetini dolaba koydum sakladım

tuğba

rüyamda komşumuzun çöp kutusuna kendi çöpümüzü atıyordum

bilal

annem rüyada halamın çöp toplayıp hatta komşumuzun yüzündeki kılları alıp pişirip yiyormuş.acaba ne anlama geliyo bu

deniz

ruyamda bi koridorda kosuyorum hotel gibi bisey kaciyo gibiyim sonra arka tarafinda cop torbalari var dag gibi olmus icleri cig et dolu torbalarin agzi kapali uzerlerinde yuvarlaniyorum asagi inebilmek icin sonra cop toplanan bi yerde pijama alti goruyorum ve beyaz ic camasirim var kirlenmis.yanimda bi bayan var kim oldugunu goremiyorum sadece kac burdan diyor tanidik bi ses ama.

didem

mrb.ben didem rüyamda kendimi çöp dökerken görüyorum ama attıgım çöp çay artıgı ve iri iri beyaz kurtlar var. ne anlama geliyo yorumlarsanız sevinirim şimdiden tşklr.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*