Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düsman görmek, kadrinin yüksek oldugunu, (c.c.) tarafindan teyid edilmesine ve düsmanlarini yenecegine isarettir. bir kirnse rüyada birisinin kendisine düsmanlik yaptigini görse, o kimse ile dost olur. bir kimseyi rüyada düsmani, kötü bir seyle korkutsa, o kimseye düsmanindan bir kötülük gelir. düsmanina ögüt verdigini gören kimseye, düsmani hainlik eder. bir kimse rüyada düsmaninin bir yere girdigini görse, o yere Sel gelir. rüyada düsmanini esir ettigini gören kimseye, siddetli bir keder isabet eder.

Rüyada Düşman yorumları

asiye

rüyada törerist bomba atıp evi patlattı benim kucağımda bebek bize bişe olmadı

tülay

rüyamda gerçek hayatımdada düşmanım olan birini gördüm. rüyamda benim balçığın içine girmemi sağlıyor ve bana yardım etmiyor. ben o balçıktan zor zar batmadan yürüyerek çıkıyorum.
sonrada diş etlerimin iyi olmadığını görüyorum diş eti çekilmesi olmuş. (normal hayatta bu kişi benim eski patronum tazminatımı vermedi)

acartürk

düşman olduğum birisini rüyamda saçlarının ve sakallarının beyazladığını gördüm

ayşe

rüyamda gercek hayatımdaki erkek bir düşmanım var onu rüyamda o bir merdivene cıkıyor bende aşagıda onu görüyorum oğlumun elinde bir çikolata var ona veriyorum abi tadına bir bakarmısın bozulmusmu diyorum o da bana sert bakışı o düşmanca bakarak hayır diyor yukarı cıkıyor ben aşagıda kalıyorum ( normal hayatta bu kişi benim şirketimde aşçıydı anlaşamadık ayrıldı )

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*