Rüyada yıldız Görmek

Rüyada yildiz görmek, insanlarin sereflilerinden birisine isarettir. Rüyada evinde kendi yaninda birtakim parlak yildizlarin toplanmis oldugunu gören kimsenin, yaninda halktan ileri gelen ve serefli insanlar toplanirlar. Evinde gördügü yildizlar parlak degilse, halkin ileri gelenleri ve sereflileri birtakim musibetten dolayi yaninda toplanirlar. Elinde bir yildiz gören kimsenin, serefli bir çocugu olur. Bir kimse rüyada gökten, yere bir yildiz düstügünü görse, orada serefli insanlar hakkinda bir musibet ve bela meydana gelir. Rüyada evinde birçok yildizlarin bulundugunu gören kimsenin, nesli çogalir. Rüyada dokuz gezegeni görmek, san'at, ticaret, ilim ve saltanata isarettir. Rüyada isikli ve parlak bir yildiz gören kimse, sevinç ve ferahliga erisir. Yildizlarin gökten gittiklerini gören kimse, zengin ise, mali gider. Fakirse ölür. Rüyada büyük isikli ve parlak bir yildiz gören kimse, hayir, ihsan, nimet ve bilgiye erisir. Bir kimse rüyada büyük bir yildizin yerinden düstügünü görse, o sehirde ileri gelenlerden birisi ölür. Rüyada küçük yildizlari eliyle aldigini gören kimse, söhrete ve halk arasinda seref ve azizlige erisir. Yildizlarin basi uçunda oldugunu gören kimse serefli bir zata hizmet etmekle akranina üstün gelir. Bir yildiza bindigini gören kimse, devlet, memuriyet, kuvvet, hayir, menfaat ve reislige erisir. Bir kimse yildizlari tavanin altinda olduklarini görse, o harap olmasina ve yildizlarin isiklarinin evin içine aksetmesine veya ev sahibinin ölümüne isarettir. Bir kimsenin rüyada yildizlarin açilip ve dagitildigini görmesi, büyük kimselerin ölümüne ve birçok askerlerin ölecegi bir harbin çikmasina isarettir. Yildizlarin gökten yere düsmesi ve dagilmasi, birçok kavmin helak olmasina isarettir. Büyük yildizlarin düsmesi insanlarin reislerinin, üstad ve mütehassislarin kuvvetine isarettir. küçük yildizlarin düsmesi, zayif ve meçhul kimselerin ölümüne isarettir. Bir kimsenin rüyada gündüzün yildizlari görmesi, rezillige, söhrete, büyük hadiselere, musibetlere ve tehlikeli seylere isarettir.

Rüyada yıldız yorumları

gizem

ben sadece rüyamda kocaman bir yıldız dövmesi yaptırıyorum sadece böyle kısa bir ruya gördüm ve bitti

TÜLAY

Gökyüzünde çok parlak yıldız kümesi görmek ne demektir görüntü çok güzeldi

sinan

rüyamda yildizlar harfler ve yazilar olusturuyordu bende resiminicekmek icin telefonumu ariyordum sonra degisti ve yazilar sehir planina dönüstü

Helin

ben dün gece rüyamda yıldızları daha yakından gördüm

Maral

Yagmur, hayatının en mutlu anını beklemedıgın bır olay netıcesınde kacıracaksın, ama merak etme yıldızlar hala orada olacaklar.. Berfın, hayallerının pesınden gıtmeye cesaretın yok malesef.. Ceylan, bu ruya ulkede meydana gelecek sıyası olaylara ısaret edıyor.. Gul, hayallerın noktasında gereklı cesarete sahıpsın ancak bı karar vermelısın, verdıgın karar ne olursa dogrusu olacak, yeter kı karar ver. Ayhan, hayatına deger katan ınsanlarla bır arada bulunacaksın inş.

ayhan tosb

ruyamda gökyüzü yıldız dolu

gül

Ben de rüyamda gökyüzüne baktığımda birçok yıldız gördüm yıldızlar hareket edip şekil oluşturuyorlardı kimi mücevherler kadar parlak asa vs oluyordu sürekli hareketle şekil değiştiriyorlardı ne demek

ceylan

merhaba ben rüyamda gökyüzüne bakarken yıldızların birleşip bir kaç grup oluşturup şekil almalarını gördüm ve sürekli şekil değiştiriyorlardı.eğer yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

berfin

bende rüyamda yıldız lara bakıyodum ve birden sis kapladı ne anlama gelir

Yağmur

Rüyamda gece gökyüzüne bakiyorum yıldız dolu ve o anda bayılıyorum. Acaba ne anlama geldiğini bilen varmı

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*