Rüyada Zina Görmek

Rüyada zina yaptigini görmek; bazi yorumculara göre; uzun süre mutlu ve huzurlu bir hayat süreceginize, bazilarina göre ise ihanete ugrayacaginiza isarettir.

Rüyada zina etmek hainlige isarettir. Bundan dolayi bir kimse zina ettigini görse, hainlik eder. Rüyada zina etmek hirsizliga isarettir. Bir kimse rüyada zina eden bir kadinin kendisine yöneldigini ve nefsinden arzusunu istedigini görse o kimse haram mala nail olur. Güzel ve genç bir kadinla zina ettigini gören kimse malini, muhafaza edilecek bir yere koyar. Bir kimse tanidigi birisinin hanimi ile zina ettigini görse, o kimsenin malindan birsey alir. Rüyada zina ettigini gören kimse hacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadinin oldugunu görse, o kadinin kocasindan dünyalik talep eder. Bir kimse rüyada genç bir kadinla oynastigini görse, görünmez bir yerde malini kaybeder. Zina eden bir kadinla zina ettigini gören kimse, ser ve fitneye düser. Bir kimse baskasinin hanimi ile geceledigini, halbuki kendi hanimi da onlar ile beraber bulundugunu ve bu durumu men eden bir sey söylemedigini görse, kocasi o kimseyi evinin isleri için vekil tayin eder.

Rüyada Zina yorumları

sadocan

mrb.rüyamdan önce size şöyle bi ifade edeyim.ben ticaretle uğraşıyorum şuan ki işimi askıya alıp biriyle ortak inşaat sektörüne gireceğim....hayır olsun inşallah......rüyamda da şuanki ortak olacağım insanla annem zina edip odadan çıkarken gördüm ve ortağım bana durumu kendince mahcup halde izah etmeye çalışırken benim elimde şiş ve bıçak vardı ortağım tedirğin ve tırsmış bi vaziyetteydi......hayırlı yorumlarınızı bekliyorum...sagolun

menesa

ben ruyamda yengemın köyün butun erkekleriyle ulu orta yerde cıplak bır sekılde zına yaptıgını goruyordum yengem dediğim abimin eşi yani bu rüyanın tabiri nedir lütfen acil cevap bekliyorum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*