Gri Renk Elbise Giymek

Rüyada Gri Renk Elbise giynemek; gri rengin belirsizliğe işaret etmesi sebebi ile Rüyayı görenin duygu ve anlayışında olarak belirsizlikte seyir ettiğine işaret eder.

Lâkin gri renk siyah ve beyaz rengin bireşimindeki aşkınsallığa da işaret ettiği için bu renk safviyet ve kemalat de kâmil olarak Tanrı varlığı ile kurbiyette olarak kudret içkinliğinde seyir edildiğine de işaret edebilir.

Gümüşümsü gri renk sır ruh latifesine işaret eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Gri Renk Elbise Giymek Görmek yorumunu okudunuz. Gri Renk Elbise Giymek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada G harfi ile başlayan Rüya Tabirleri G sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Gri Renk Elbise Giymek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Gri Renk Elbise Giymek yorumları

köroglu

rüyada vefat etmis abimi gördüm giri takim vardi üstünde annem vebabami almaya gelmisti ne anlam geliyo

kübra

Rüyada gri pijama giymek ne demektir

mimem

rüyada birdaga tırmanıp oraga bir dal üzerinse sarı gül acmış ona sarılıp kokusunu mis gibi almak

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Eşik Görmek | Rüyada Esir Görmek | Rüyada Eski Elbise Görmek | Rüyada Eskici Görmek | Rüyada Esnemek Görmek | Rüyada Eşya Nakletmek Görmek |