Rüyada Gri Renk Elbise Giymek Görmek

rüyada Gri Renk Elbise Giymek görmek

Rüyada Gri Renk Elbise giynemek; gri rengin belirsizliğe işaret etmesi sebebi ile Rüyayı görenin duygu ve anlayışında olarak belirsizlikte seyir ettiğine işaret eder.

Lâkin gri renk siyah ve beyaz rengin bireşimindeki aşkınsallığa da işaret ettiği için bu renk safviyet ve kemalat de kâmil olarak Tanrı varlığı ile kurbiyette olarak kudret içkinliğinde seyir edildiğine de işaret edebilir.

Gümüşümsü gri renk sır ruh latifesine işaret eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Gri Renk Elbise Giymek Görmek yorumunu okudunuz. Gri Renk Elbise Giymek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada G harfi ile başlayan Rüya Tabirleri G sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Gri Renk Elbise Giymek rüyanız hayr olsun.

Rüyada Gri Renk Elbise Giymek yorumları

Hacer

rüyada gri elbise görmek ve giymek ne dir

köroglu

rüyada vefat etmis abimi gördüm giri takim vardi üstünde annem vebabami almaya gelmisti ne anlam geliyo

kübra

Rüyada gri pijama giymek ne demektir

mimem

rüyada birdaga tırmanıp oraga bir dal üzerinse sarı gül acmış ona sarılıp kokusunu mis gibi almak

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Yulaf Görmek | Rüyada Yular Görmek | Rüyada Yular sapı Görmek | Rüyada Yumak Görmek | Rüyada Yumruk Görmek | Rüyada Yumruklamak Görmek |