Mavi Renk Elbise giymek

Rüyada Mavi Renk Elbise giysi giyecek giymek. Rüyada mavi elbise giyen bir kişi; mavi rengin umut, samimiyet, aşk manaları içkinliğinde bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle,

mavi rengin bu anlam yoğunluğuyla Rüyalar da elbiselerde dışlaşarak kişinin halini işaret etmesi söz konusudur.

Turkuvaz mavi renk elbise; kişinin aşık olduğuna, bebek mavisi elbise; samimiyete, normal mavi renk elbise ise; kâinatta mavi rengin gökyüzü ve denizlerde en geniş açılım ile belirişinde, bu belirişin bilinçaltında, hayâllere iye olarak umutlar olurluğunda irade içkinliğinde yer edinmesi sebebi ile rüyalarda umut etme olurluğunda dışlaşarak, umutlara işaret eder.

Lâkin her tonaj da mavi; aşkın kendisine işaret eden olarak, aşkın samimiyet ve umut içermesi sebebiyle aşkın kişide oluşturduğu hallere işaret eder.

Ayrıca bu renk; hayâllere irade içkinliğinde iye olarak oluşan umutlar ve samimiyet, aşkın kendisini işaret ederken, bu üç halin kendisinde de huzur ve coşkunluğun bulunması sebebi ile rüyada bu renkte elbise giyen birisinin, coşkun veya huzurlu olduğu anlamı da çıkartılır.

Hususen şunu da belirtmek gerekir ki; turkuvaz mavi renk, kâlem nuru olurluğunda hafi ruh latifesini de işaret eden bir renktir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Mavi Renk Elbise giymek Görmek yorumunu okudunuz. Mavi Renk Elbise giymek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada M harfi ile başlayan Rüya Tabirleri M sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Mavi Renk Elbise giymek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Mavi Renk Elbise giymek yorumları

necmiye

rüyamda maviüzerine beyaz pugantiyeli bir elbise ucurtma olarak ucurtuluyordu


rüyamda tanımadığım bir kişi mavi nişan elbisesi giyinmiş nişanı oluyordu.

ayca

rüyamda ebruli elbise giyip halamın eliniöpüyordum

Nadiye

Rüyamda.sürekli.mavi.renk.abiye.seçiyorum

nur

Ayrilmak zorunda oldugum sevdigimi devamli mavi kiyafetle goruyorum.

mahinur

rüyamda erkek öğretmenimin mavi elbise giydiğini gördüm...

rahmi

ruyamda ben ve çevremdekiler yani herkes mavi takım giymişti

rüveyde

bir ay önce kaybettiğim 25yaşındaki erkek yiğenimi mavi tulum giymiş olarak karşımda dikiliyor gördüm.

nadide

birisi beni rüyasında mavi elbiseli ve belimde altın kemer takılı görmüş manası ne olabilir

elbise

uzun kuyruklu turkuaza yakın renkte abiye elbise giydim

naciye

rüyamda havadan ceviz yagıyordu çok güzel bir şekilde acaba neye çıkar

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Suretıl ıbrahım Görmek | Rüyada Suretıl ıhlas Görmek | Rüyada Suretıl ınfıtar Görmek | Rüyada Suretıl ınsan Görmek | Rüyada Suretıl ınsıkak Görmek | Rüyada Suretıl ınsırah Görmek |