Ardahan Yaşam

Posof'ta 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ardahan'ın Posof ilçesinde düzenlenen törende coşku ve neşe içinde kutlandı. Çocukların okuduğu şiirler yaptıkları çeşitli oyun ve yarışmalarla Posof halkını coşturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ardahan'ın Posof ilçesinde düzenlenen törende coşku ve neşe içinde kutlandı. Çocukların okuduğu şiirler yaptıkları çeşitli oyun ve yarışmalarla Posof halkını coşturdu

Ardahan - Etkinliğe tüm resmi ve özel kuruluşlar ve ailelerinde katılmasıyla tören alanı tamamen doldu. Sandalye kapma, çuvalla koşu, ip çekme ve yumurta yarışlarında dereceye giren öğrencilere ödülleri ilçe protokolü tarafından verildi. Programın sunucusu da yine çocuklar oldu. Anaokulu öğrencilerinin yaptığı renkli gösterilen katılımcılardan tam not aldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Posof gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir