Ekonomi

Metro Türkiye'den yaz ayları için dekorasyon ve bahçe çözümleri

Metro Professional markası altında sunulan cam ve porselen serileri için beş yıl bulunurluk garantisi de veriliyor

İSTANBUL - Metro Türkiye, yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte evler ve işletmeler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Metro Türkiye, yeme içme sektöründen ev mutfaklarına kadar 30 bin çeşide varan ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Metro Türkiye, mutfak gereçlerinden masaüstü çözümlere, depolama ünitelerinden bahçe ve balkon mobilyalarına kadar pek çok alanda yenilikçi ürünler sunarken kamp malzemeleri gibi sezonluk ürünler de dikkati çekiyor.

Yaz sofraları için de yenilikler sunan Metro Türkiye'nin ürün yelpazesinde tencere ve tavalar başta olmak üzere, cam, porselen ve seramik ürünler, çatal-kaşık-bıçak setleri gibi temel mutfak malzemeleri yer alıyor. Metro Professional markası altında sunulan cam ve porselen serileri için beş yıl bulunurluk garantisi de veriliyor.

Şirket, bahçe ve balkonlar için de birçok çözüm sunuyor. Şezlonglar, oturma grupları, salıncaklar, masa ve sandalye setleri ile barbekü çeşitleri, dış mekanları yeniden tasarlamak için sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Kamp yapmayı sevenler için ise çadır, uyku tulumu, kamp matı, portatif kamp ocağı gibi birçok kamp malzemesi Metro mağazalarında satışa sunuluyor.

Pendik, Merter, Bayrampaşa, Ayvalık, Edremit, Fethiye dışındaki tüm mağazalardan dış mekan mobilya ürünlerine erişim sağlanabiliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir