Ekonomi

MediaMarkt'ta 1 yılda 700'den fazla akıllı telefon kiralandı

İSTANBUL - MediaMarkt, geçen yıl mart ayında başlattığı Akıllı Telefon Kiralama hizmeti kapsamında 700'den fazla kiralama işlemi gerçekleştirdi.

İSTANBUL - MediaMarkt, geçen yıl mart ayında başlattığı Akıllı Telefon Kiralama hizmeti kapsamında 700'den fazla kiralama işlemi gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt, müşterilerine teknolojik ürünleri daha erişilebilir hale getirmeye devam ediyor.

Şirketin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Mersin ve Kayseri gibi büyük şehirlerindeki seçili mağazalarında geçen yıl mart ayından beri devam eden Akıllı Telefon Kiralama hizmeti kapsamında 700'den fazla akıllı telefon kiralandı.

Bu hizmetten en çok yararlanan il olarak Kayseri öne çıkarken, bunu Mersin ve Adana takip ediyor. Kiralanan cihazlar, üretici garantisi altında ve kiralama sırasında kutuları açılarak müşterilere teslim ediliyor.

- Smart Kirala ödeme uygulaması

MediaMarkt, kısa süre önce başlattığı Smart Kirala ödeme yöntemi ile de müşterilere kredi kartlarıyla 6 veya 12 ay taksitli ödeme imkanı sunuyor.

Bu yöntem, kredi kartı limitlerini aşmadan esnek ödemeler yapılmasını sağlıyor. 24 aylık Akıllı Telefon Kiralama hizmetinden yararlanan müşterilere kiralama süresinin sonunda, kiraladıkları cihazı yenisi ile değiştirme, nakit teslimat bonusu alma veya bir üst modele geçiş yapma gibi seçenekler sunuluyor.

Ayrıca, mağazalarda geri alım hizmetiyle elde edilen hediye çekleri de kiralama hizmetinde indirim olarak kullanabilecek. Kiralanan akıllı telefonlarla sunulan ömür boyu ekran koruma ve kılıfların yanı sıra powerbank ve şarj adaptörü gibi ekstra ürünleri içeren paketler Akıllı Telefon Kiralama hizmetine dahil edilecek.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir