Van Sağlık

Lokman Hekim Van Hastanesinde Laborantlar günü kutlandı

Lokman Hekim Van Hastaneleri tarafından '22-28 Nisan Dünya Tıbbı Laboratuvar Çalışanları Haftası' etkinlikleri çerçevesinde laborantlar günü kutlandı.

Lokman Hekim Van Hastaneleri tarafından '22-28 Nisan Dünya Tıbbı Laboratuvar Çalışanları Haftası' etkinlikleri çerçevesinde laborantlar günü kutlandı.

Van: Lokman Hekim Van Hastaneleri yönetimi, hastane bünyesinde görev yapmakta olan laborantlarını unutmadı. Lokman Hekim Van Hastaneleri Genel Müdürü Fatih Doğan, Başhekim Doç. Dr. Veli Avci ve Başhemşire Gamze Gençer, hastalıkların tanısında önemli bir yere sahip olan tıbbi laboratuvar tekniker ve teknisyenlerini ziyaret ederek, 'Dünya Laborantlar Günü'nü kutladı. Dünya Laborantlar Günü nedeniyle hazırladıkları pastayı çalışanları ile birlikte kesen Lokman Hekim Van Hastaneleri Genel Müdürü Fatih Doğan, yaptığı kısa konuşmasında, sağlık hizmetlerinde doğru teşhis ve tedavinin yapılabilmesi için laboratuvar hizmetlerinin büyük öneme sahip olduğunu belirterek, "Sağlık sektöründe riskin en yüksek olduğu alanda çalışan gizli kahramanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Hata kabul etmeyen bu meslekte büyük çaba göstererek çalışan laborantların sağlık hizmetlerinde üstlendikleri görev çok önemli. Değerli laborantlarımızın sağlık hizmetindeki yerini ve önemini bu önemli gün vesilesiyle bir kez daha hatırlamış olmaktan mutluluk duyuyor, kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Sağlık haberleri de dahil olmak üzere, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir