Iğdır Çevre

Iğdır'da ilkbahar ve kış mevsimi bir arada

Ağrı Dağı'nın eteğinde, Aras Nehri kıyısında uzanan Doğunun Çukurova'sı Iğdır, ovasındaki yeşilliği ve çevresinde bulunan dağları ile ilkbahar ve kışı bir arada yaşatıyor.

Ağrı Dağı'nın eteğinde, Aras Nehri kıyısında uzanan Doğunun Çukurova'sı Iğdır, ovasındaki yeşilliği ve çevresinde bulunan dağları ile ilkbahar ve kışı bir arada yaşatıyor.

Iğdır - Bahar aylarında rengarenk bir tabloya dönüşen Iğdır ovası ve dağları doğaseverler için muhteşem bir görsel sunuyor. Ağrı Dağı'nın heybetli manzarası eşliğinde görenlerin aşık olduğu manzara insanlara unutulmaz bir doğa gezisine çağırıyor. Melekli kasabasında yer alan İrem Bağları yeşilliği ile göz kırparken şehrin etrafında bulunan Ağrı Dağı, Pamuk Dağı ve Zor Sıra Dağları da zirvesinde bulunan kar kütlesi ile görenlere iki mevsimi yaşatıyor. Doğa harikası güzellik havadan görüntülendi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Iğdır haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Iğdır Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Iğdır'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Dağı, Iğdır gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir