Elazığ Güncel

Elazığ'da AK Parti'ye katılanlara rozetleri takıldı

ELAZIĞ - Elazığ'da AK Parti'ye katılan yeni üyelere rozetleri törenle takıldı.

Elazığ - Elazığ'da AK Parti'ye katılan yeni üyelere rozetleri törenle takıldı.

Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, aralarında İYİ Parti'den istifa edenlerin de olduğu yeni üyelere AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve diğer teşkilat başkanları tarafından rozetleri takıldı.

Yıldırım, gazetecilere, AK Parti'ye yeni katılanlara teşekkür ettiğini belirterek, partiye katılımların hayırlı olmasını diledi.

AK Parti ailesinin her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade eden Yıldırım, şunları kaydetti:

"Bu katılımlar bizi hem sayısal hem de manevi anlamda güçlendiriyor, büyütüyor. Dolayısıyla burada bir başka gerçeğimiz ortaya çıkıyor. Ülkede siyaset yapan, 21 yıldır başarı hikayelerini arka arkaya yazan bir siyasi iktidara yeni yeni katılımların da bir başka anlamlı olduğunu da görmemiz gerekiyor. Hakikaten bir dünya lideriyle yol yürüyoruz, bu yol yürümenin karşılığı olarak her geçen gün daha da büyüyerek, yolumuza devam ediyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de katılımların olacağını düşünüyorum."

AK Parti'ye katılan eski İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, AK Parti çatısı altında şehre hizmet etmeye geldiklerini belirtti.

Or, "Ülkemizin birliği ve bütünlüğü, devletimizin bekası için mücadele eden dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlu davasına hizmette bundan sonra bir nefer olmak için bu saflara katıldık." dedi.

AK Parti'ye katılan eski İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Kahvecioğlu da bu katılımın hayırlı olmasını diledi.

ELAZIĞ - AK Parti’ye katılanlara rozetleri takıldı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Elazığ, İYİ Parti, Recep Tayyip Erdoğan, Şerafettin Yıldırım gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir