Ardahan Yaşam

Çıldır'da 23 Nisan coşkusu

Çıldır İlkokulu tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı Çıldır Sezgin Yolcu Orta Okuluna ait kapalı halı sahada gerçekleşti.

Çıldır İlkokulu tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı Çıldır Sezgin Yolcu Orta Okuluna ait kapalı halı sahada gerçekleşti.

Ardahan - Programa Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek, Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, 2. Hudut Tabur Komutanı Rıdvan Kök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız, Kurum Amirleri, öğrenci, veliler ve halk katıldı. Saygı Duruşu ve istiklal Marşı'nın okunması ile birlikte başlayan törende günün anlam ve önemini belirten konuşma Çıldır Milli Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız tarafından yapıldı. M. Enes İpek, Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, 2. Hudut Tabur Komutanı Rıdvan Kök öğrencilerin bayramını kutlaması ile birlikte Çıldır İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Çıldır İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından bir çok alanda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerin takdim edilmesinin ardından program sona erdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Belediye, Çıldır, Gürbüz Yıldız, Kemal Yakup Azizoğlu, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir