Ardahan Güncel

Ardahan'da ileri robotik kodlama eğitiminin proje şenliği yapıldı

ARDAHAN - Ardahan'da Deneyap Atölyesi'nde ileri robotik kodlama eğitiminin proje şenliği düzenlendi.

Ardahan - Ardahan'da Deneyap Atölyesi'nde ileri robotik kodlama eğitiminin proje şenliği düzenlendi.

Ardahan Gençlik Merkezi'ndeki etkinlikte konuşan Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Ferman Güler, etkinlikte 30 projenin yarışmaya katıldığını söyledi.

Katılımcılara teşekkür eden Güler, "Bugün de bizler bunu kutlamak için buradayız. Yaptığımız şenlikte projelerimizi tanıttık. Öğrencilerimizi tebrik ettik. Daha iyi ve güzel başarılara imza atmaları için kendilerine kurum olarak desteğimiz sürecek." dedi.

Güler, daha sonra derece alan ilk 3 yarışmacıya ödül verdi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir