Rüyada baba görmek, muradının incisini elde etmeye

Rüyada Baba Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Baba görmek ne demek rüya tabirini rüyada baba 89 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Baba görmek, muradının incisini elde etmeye işarettir. Anne, baba, dede ve akraba görmek, hayır ile tâbir edilir. Bazı kere de rüyada baba görmek, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir.

Rüyada baba tarafından sevildiğini ve okşandığını görmek, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura işaret eder.

Hasta birinin Rüyada babasını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.

Rüyada babası kendisini bir bina içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmek, dünya ve din işlerinde babanın yolunu takip etmeye işarettir.

Hayattaki babasını ölmüş görmek, silinmiş acıların yeniden meydan bulacağına; babayı aileden biriyle kavga eder görmek de, ayrılığa delâlet eder.

Rüyasında babası tarafından sevildiğini gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Nablusi: Rüyada babasını gören muradına erişir. İnsanın gördüğü en hayırlı rüya, anası, babası, dedesi ve akrabalarını görmesidir.

Bir kimse rüyada babasmı görse, eğer rüyayı gören ihtiyaçlı ise, ummadığı yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer yitiği varsa onu bulur, eğer hasta ise iyileşir. Babası kendisini bir bina içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görse, dünya ve din işlerinde babasmm yolunu takip eder ve bu yolda yükselir.

Rüyanızda babanızı görmeniz; onun size karşı olan duygu ve düşüncelerinin şekline göre yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında babasını görmesi; muradına ereceğine işarettir.

Rüyaların en hayırlılarından birisi babasını, annesini, dedesini ve akrabalarını görmesidir.

Kişinin rüyasında babasını görmesi; eğer muhtaç durumda ise, hiç beklemediği bir yerden rızık geleceğine ve birilerinin o kimseye cömertlikte bulunacağına, eğer kayıp bir şeyi varsa onu bulacağına, hasta ise şifa bulup iyileşeceğine delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında babasını bir binanın içinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmesi; o kimsenin din ve dünya işlerinde babasının izini takip edeceğine işaret eder.

Rüyanızda babanızı yüzü asık bir şekilde görmeniz; size dargın olduğuna, onu ölmüş olarak görmeniz; babanıza karşı davranışlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine, babanızın evi terk edip gittiğini görmeniz; sizi sarsacak üzücü bir haberle karşılaşacağınıza, babanızın sizinle sert bir dille konuştuğunu görmeniz; onun size karşı sevgi ve şefkatinin devam ettiğine yorumlanır.

Rüyanızda ölmüş babanızı görmeniz fakirlere onun ruhunun şad olması için sadaka vermeniz veya onun namına bir hayır yapmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada babasını gören kimse muradına erişir, insanın gördüğü en hayırlı rüya, anası, babası, dedesi ve akrabalarını görmesidir.

Bir kimse rüyada basını görse, eğer rüyayı gören ihtiyaçlı ise, ummadığı yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eğer rüyayı görenin herhangi yitiği varsa onu bulur, hasta ise iyileşir.

Babasını rüyada gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir.

Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa delalet eder.

Babanızı rüyada görmek, isteklerinizin gerçekleşeceğine, helal kazanca, rüyayı gören kişinin babası vefat etmiş ise ihtiyacı olanlara yardım etmesi gerektiğine, hayatta olan babayı ölmüş görmek, unutulmuş acıların yenileneceğine, ailede herhangi biri ile babayı kavga ederken görmek, ayrılığa, babayı hasta görmek, kazancın boş yere harcanacağına, babasını yeniden evlenmiş görmek, kısmete ve başarılı bir hayata, anne ile babayı kavga ederken görmek, aileden ayrılığa, babanızı, sizi okşarken görmek, bütün kötülüklerden uzak olarak hayatınızı sürdüreceğinize, babanızı sıkıntılı görmek, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağına işarettir.

Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur.

Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Baba, ile ilgili yapılan yorumlar

Eslin

Valla ben babamla zorla evlendiriliyordum. 11 Yaşındayım.

sılA

BEN BABAMI ÇOK SEVİYORUM TAİKİDE ANNEMİVE ABİMİ DE SEVİYORUM

öykü

bende babamın içine cin girdiğini gördüm ve birden bire gök yarıldı babam birden yüz değğiştirerek uzaylı gibi birşeye dönüştü ve bir rüzgar esti birden bire herkez gitmişti yoktu

Asel

ben rüyamda babam tam kendini öldürecekken gördüm fakak sonra ne oldu ise geri yanımıza geldi uyandığımda çok etkilenmiştim acaba bu nedemek şimdiden teşekkürler :) :(

SUDE

NORMEL HAYATIMDA 3 AYLIK HAMİLEYİM KENDİ BABAM SAĞ.RÜYAMDA BABAM DUA EDİYOR ALLAHIM KIZIMA 1 OGLAN VER İNŞALLAH DİYOR VE 5.6 KİŞİ BABAMIN YANIN DURUYOR BBAMI DİNLİYOR VE ANNEMDE İNŞALLAH İNŞALLAH DİYOR BENDE İNŞALLAH DİYORUM RÜYAMIN ANLAMI NEDİR LÜTFEN CEVAP YAZIN

ece

rüyamda babamın içine 3 harfli yani c i n girmişti baktığımda anlamına yakıında birisi gelicek demişti rüyayı gördükten 5 gün sonra annemin hamile olduğu söylenmişti fakat bebek doğduğun bir parmağı olmadan doğmuştu bu ailemizi çok ülpertti biz bebeği binlerce hastaneye götürdük ama hiç birisi yaramadı çocuk 16 yaşına geldiğin gece gece sürekli ayağı kalktığı göründü ve o gece kendini intar etti

ece

benim rüyamda babamın içine 3 harfli girmişti hala ben o rüyanın korkusundayım:(

NEJLA

babamı rüyamda bana ben eylüle kadar burada kalamam dedi etkilendim cevabı varsa memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

müqe

babamı hastane odasında yatakta gordum fakat butun aıle ordaydık ve gülüyorduk sonra kuzenimle kazan kazan yemek vardı her evden 1 tabak alıyorduk :(

Aysun sefe

Men coxdand baba yuxma grmirdi bugn geldi

ihsan

7 8 ay önce babam vevat eti ve her akşam onu yeniden ölmüş olarak görüyorum

rıfat

merhaba babamı 5 sene oncekaybettım 5 sene boyunca ilk kez babamı ruyamda gordum koydekı evımızdeymış ben cagırıyorum babagelgıdelım gelıyorum dıyo fakat gelmıyo kayboldu ve ben arıyorum amagıtmış bu nedemektır teşekurler

elif

Rüyamda babamı tekrar dirildiğini gördüm ve babama ömür boyu bakacağımı söylüyorum ve sonra babamı bir anda küçük bir çocuk gibi olduğunu onu kucağımda taşıyordum anlamını bana açıklayabilirmisiniz saygılar

Yascan

Rüyamda babam diriyken onu canli gömüyordum. O bana yalvariordu kizim yapma diye bende: Sen Allahu tealaya inanmiyorsun öleceksin diye haykiriyordum ve onu gömüyordum sadece kafasini disarda birakmisdim.. Bu ne anlama gelior yardimci olursanir sevinirim. Selametle ..

Meryem

Ruyada su gormek tezdir biisin olacak yakin zananda babada goemek kuvvet

dilara

rüyamda odamdan cikip salonumusa gelip koltuga usanmistim sonradan annem ile babamin yatak odasina giutmistim babam yatakta yatiyordu onla konusuyordum sonradan yaninda gine babam wardi

cemil

babam suan vanda ama ben onu istanbula evımızın balkonunda konusurken gördum ve ben babama sordum baba sen niye geldın babam bana dedı kı yengen hasta o yuzden geldım

ahmet

rüyamda babamla kavga ediyodum ve kapıdan çıktım ağlıya ağlıya sonra nefesim kesildi ve uyandım ne anlama gelmektedir?

Nurcan

babamı pencerenin önünde yatarken gördüm eve siyaretçiler geldi herkes gitti birşeyler gördüğünü söyledi cin girmiş odasına onu rahatsız etmesin diye perdenin.arasından tuttumve dışarı attım birşeyler babamı kaldırıyor ben tutuyorum sonra babam sen.yatağın başını cevir dedi tam ceviriyordum babamla ikimizi,bir güç dışarı çıkardı kapıdan ve anatarı aldım babamla kapının önündeyiz ama arkamızdan kapı kapanmadı komuşulara bağırıyorum yanımzdan gecen komşu üzt kata çıkıyorlar fakat hasam amca çok götü deyip yukarı çıkıyorlar bağırıyorum üst kattaki komşuya kadriye teyze diye hiçkimse inmedi.ve babam ağzımdan öptü,öylece dikili kapının önünden içeri giremedik korkudan,yorumunuz için şimdiden teşekkürler 3ay oldu babam öleli ve 17 yıl ona evlatlığımı yaptım 4 ayda yataklak kaldı,son demine kadar baktım yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum .

aysen

rüyamda babam otobüs kulanıyordu bende yanındaydım artı kedim hastalanmış onu veterinere götürmeye çalışıyorduk gerisini hatırlayamıyorum şimdiden teşekkürler yorumunuz için

atilla

rüyada babamı kendi için dua ederken gördüm

meryem

rüyamda babama su veriyodum hemde 2 defa

elçin

rüyamda annem ölmüştü ve babam başka bir kadınla evlenmişti.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5243