Rüyada Siyah Fare Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Siyah Fare'nin yorumu 8514 ve rüyasında siyah fare'yi görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada siyah fareyle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Siyah Fare nedir

Rüyada Siyah Fare görmek geceye yorumlanır. Ayrıca siyah Fare üzüntü, keder ve sıkıntıya da işaret eder. Rüyada siyah fare görmek, gizli çalışan ve küçük zararlar veren bir kimseye de yorulur.

Ayrıca Rüyada görülen beyaz ve siyah fareler gündüz ve geceye yorumlanır. Rüyada bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçi ile tâbir olunur. Farenin beyazı gündüze, siyahı geceye delâlet eder.

Çok sayıda siyah ve beyaz fareler görenin, ömrü uzun olur. Bir rivayete göre, Aile fertlerine işarettir. Farelerin evinden çıkıp gittiğini görmek; mal ve nimetin elden çıkmasıdır. Farelerin renkleri muhtelif olmadığı takdirde kadınlara da delâlet eder. Farelerin beyazları gündüz, siyahları gecelerdir...

Siyah Fare Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Siyah Fare yorumları

Birgül

ruyamda marulun icındeki beyaz şeyin bırden beyaz fareye dönüştüğünü gördüm.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica