Rüyada Kafa Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kafa görmek ne demek rüya tabirini rüyada kafa 5829 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kafa görmek varlıklı ve çevresinden saygı göreceğine işaret eder. Elinde kafa görmek işlerinizi düzeleceğine yorumlanır. Kafayı önüne eğmiş görmek pişman olacağınız hareketler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada kafa görmek varlıklı ve çevresinden saygı göreceğine işaret eder. Elinde kafa görmek işlerinizi düzeleceğine yorumlanır. Kafayı önüne eğmiş görmek pişman olacağınız hareketler yapacağınıza işaret eder.

Güzel ve şekli düzgün kafalar görmek, ünlü ve önemli insanlarla tanışacağınız ve bu insanların size birçok konuda yardımı dokunacağı anlamına gelir.

Kişinin aklı sayesinde başarılı olacağı, kendisi hakkında karar vereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada kafanin büyünümesi. seref ve izzetin artmasina. basin küçülmesi ise bunun aksi île tabir edildillr. Kafasinin büyüdügünü lü gören kimse, bekar ise evlenir, fakir ise zengin olur.

Rüyada elinizde kesik bir kafa görmek; bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına, kafanızın vücudunuzdan ayrılmış olduğunu görmek; maddi manevi bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, hayvan kafası; mal ve menfaate işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kafa, ile ilgili yapılan yorumlar

Yusuf

Kesik kafa nın yuvarlandığını bende onu ayağımın ucu ile durdurdum be bedeninin olduğu kuyuya koydum ne anlama gelir

rabia

rüyamda eski sevgilimin kafasının küçüldüğünü gördüm.

elif

rüyamda çok sevdiğim ayrılmak istemediğim eski erkek arkadaşımın kafasını kesip benim valizin içine koymuşlar ne anlama geliyor acaba

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0