Şuan sitede 2351 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Çöl Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Çöl görmek ne demek rüya tabirini rüyada çöl 4066 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bakınız; Sahra.

Rüyada ne şekilde olursa olsun çöl görmek her konuda çözüm, mutluluk ve gelişme işarettidir .

Çok hayırlıdır. Rüyada çöl görmek her sorunun çözüleceğine, mutluluk ve gelişmeye işaret eder.

Issız bir çölde yürümek, fakirliğin işaretidir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.

Fevkalade büyük para ve servettir. Çölün büyüklüğüne göre servetin miktarı belli olur.

Çöl görmek yalnizliga isarettir. Rüyada ucu bucagi görünmeyen bir çölde yalniz basiniza kaldiginizi görmek, ailenizden uzaklasip tek basiniza yasamayi istediginize delalet eder. Çöl de bir deve üzerinde seyahat ettiginizi görmek, geleceginizin ga ranti altinda olmadigina, sonunuzun nasil bitecegini bilmediginiz is tirapli bir hayat süreceginize isarettir. Çölde kervanla seyahat et mekte oldugunuzu ve suyunuz kalmadigi için, susuzluktan bitkin bir halde Su bulmaya çalistiginizi görmek, issiz bir durumda oldu gunuza ve geçim sikintisi çektiginize ve para kazanmak için birçok yere basvurup çareler aradiginiza delalet eder. Çölde bir suya rastlayip kanarak su içtiginizi görmek para kazanacak bir ise girdiginize ve sikintinizin kalmadigina delalet eder. Bu rüya manevi sekilde gönül sikintilariniz olduguna da yorumlanir. Bu takdirde çölde suya kavustugunuzu görmeniz bu iç sikintilarinizdan da kurtulacaginiza isarettir. Rüyada çöl görmek sakin bir hayata delalet eder. Rüyada bir çölde yalniz basiniza yürüdügünüzü görmek, sakin ve sessiz bir hayati sevdiginize, çölde kayboldugunuzu görmek, geleceginizden kaygi duydugunuza, çölde bir kaç arkadasinizla bulundugunuzu görmek, arkadaslariniz tarafindan sevildiginize, çölde bir deve üzerinde gittiginizi görmek sikinti içinde oldugunuza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çölde oldugunu gören kimsenin kendi basma yasamaktan memnun olduguna isarettir.

Fakirliğe işarettir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Çöl, ile ilgili yapılan yorumlar

melike

Merhaba ben rüyamda ailemle birlikte çölü görmek ziyaret edip fototraf çekmek için yola koulduk ve bir yolan geçip çöle geldikve çölde evler vardi çölün kenarinda dere vardı dereye girip çıktık çöllerdeki insanlardan birisi bizi eve davet etti am kadın kotü birisiydi biz bilmiyorduk sonra kendi evimize gitme karar verdik bizmle brkac arab daha geldi . Ve bitti.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS