Rüyada Ceviz ağacı Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Ceviz Ağacı görmek ne demek rüya tabirini rüyada ceviz ağacı 3821 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Kirmani demistir ki: Rüyada Ceviz agaci görmek kahraman fakat huysuz, asabi bir kisi araptan gayri bir adamla yorumlanir. Rüyasinda ceviz agacina çiktigini gören böyle bir adamla dost olur. Ceviz agacini kökünden söktügünü veya kestigini gören öyle bir adami öldürür. Ceviz agacinin üzerine devrildigini görmek, dostunun ölecegine isarettir. Ceviz agacinin gölgesinde oturmak veya ona dayanmak, öyle bir adamin korumasi veya kuvvetine dayanmaya delalet eder. Ceviz agacinin yapraklarinin düstügünü veyahut onlari topladigini gören öyle birinden hayir görür ve eline mal geçer. Ceviz agacinin kuruldugunu veya yandigini veya kirilip devrildigini görmek öyle bir adamin ölümüne isarettir. Bir baska rivayete görede: Ceviz agaci görmek huysuz ve asabi bir adama isarettir. Rüyada ceviz agacina çiktigini gören böyle bir adamla dost olur. Ceviz agacinin üzerine devrildigini görmek bir dostunun ölecegine isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ceviz ağacı, ile ilgili yapılan yorumlar

HATİCE

RÜYAMDA CEVİZ AĞACINDAN SOPA YARDIMI İLE ÇARPTIM CEVİZ ÖNCE AZDI SONRADAN ÇOĞALDI

kezban

birilerinin ceviz ağacına çıktığını görmek

semiha

büyük bir ceviz agacı ve onun meyvesini yedim ve ceviz agacının icinden ışıklır fişkırıyordu altındada ev vardı

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0