Rüyada Bitki Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Bitki'nin yorumu 3612 ve rüyasında bitki'yi görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada bitkiyle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bitki nedir

Her tür yeşil Bitki hayır ve iyiliğe; güzel kokulu bitkiler üzüntü, keder, şiddet ve yoksulluktan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, evli için çocuğa, ümit edilen şeylerin ve beklentilerin gerçekleşmesine, Yaprakları yemeğe katılan güzel kokulu bitkiler ssürekli sevince, hoş rızka ve ticarete, Bitkileri gereksiz yere yolmak ve koparmak üzüntüye delalet eder.

Rüyasında yeşil bitkiler görmek, sıkıntıların sona ereceğini, murat kapılarının açılacağını haber verir.

Rüyada herhangi bir Bitki görmek, ruhî ve bedenî bir rahatsizliktan kurtulup rahata kavusacaginiza delalet eder.

Bir kimsenin Rüyada bitki görmesi, keder ve hüzünden sonra, rahata ve huzura kavuşmaya delâlet eder.

Bitki Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bitki yorumları

mert

ben bi minik asayla bitkiyı yaktıgımı göruyorum ne anlama gelır acaba yardım edermısınız

ADSIZ

merhabalar.ben rüyamda şifalı bitkiler görüyorum ve onları yiyorum.Çeşit çeşit şifalı bitkiler yiyorum.Anlamına baktımda güzel şeyler sölenmiş.Hayırlara vesile olur inşallah..ALLAH rüyalarınızı hayıretsin..

Ekrem

Beni de gördünüz mü

filiiz

rüyamda bahçemin duvar kenaından yetişen biberiye bitkilerinin bazılarını çok sık olması nedeniyle toprağıyla kökleyip başka bir mekana dikiyorum.

başak

rüyamda, çok güzel kabarmış nemli bir toprağın önünde dürüyorum. yan tarafımda, bir tanesi pembe, bir tanesi sarı-pembe çiçekli yemşeil yapraklı kahverengi saksılarda iki çiçek duruyor. ben de bir saksıdaki çiçeği saksısından çıkarmışım. bir elimde saksı diğer elimde çiçek duruyorum. toprak mı koyacağım, toprağını mı döküyorum saksını, hatırlayamıyorum. toprağın benim önümdeki kısmı benden yarım metre kadar uzaklıkta yığılmış halde duruyor. toprak yığıntısının ardında karalar giymiş iş arkadaşlarım ayakta,kolları yanlarına sarkık hüzün ve dikkatle beni seyrediyor.
ördüğüm renkler çok canlı ve tören havasında karanlık bir ortamda geçiyor rüyam..
teşekkürler...

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica