Şuan sitede 14836 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Bitki görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Bitki görmek ne demek rüya tabirini rüyada Bitki rüya yorumunu okumaktasınız.

Her tür yeşil Bitki hayır ve iyiliğe; güzel kokulu Bitkiler üzüntü, keder, şiddet ve yoksulluktan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, evli için çocuğa, ümit edilen şeylerin ve beklentilerin gerçekleşmesine, Yaprakları yemeğe katılan güzel kokulu bitkiler ssürekli sevince, hoş rızka ve ticarete, Bitkileri gereksiz yere yolmak ve koparmak üzüntüye delalet eder.

Rüyasında yeşil bitkiler görmek, sıkıntıların sona ereceğini, murat kapılarının açılacağını haber verir.

Rüyada herhangi bir bitki görmek, ruhî ve bedenî bir rahatsizliktan kurtulup rahata kavusacaginiza delalet eder.

Bir kimsenin rüyada bitki görmesi, keder ve hüzünden sonra, rahata ve huzura kavuşmaya delâlet eder.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bitki Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Marsama görmekRüyada Marsama görmek

  Rüyada marsama bitkisini görmek, daimi olan bir ferahlik, sevinç ve devlete yahut ticarete delalet eder. Bu bitki hanim ve erkek çocukla da

 • rüyada Kendir görmekRüyada Kendir görmek

  Bu bitki gaflete, kendir lifleri yahut bunlardan yapılan ip, urgan vb. şeyler rızka, düşmana galip gelmeye ya da yolculuğa delalet eder.

 • rüyada Solmak görmekRüyada Solmak görmek

  Çiçeğin ya da yaprağın solması ufak tefek sıkıntılara, Bahçedeki çiçeklerin solması gönül sızısına delalet eder. ( Elbise vs.nin

 • rüyada Ova görmekRüyada Ova görmek

  Düz ve yeşil bitki örtüsüyle kaplı bir ova görmek maddi ve manevi olarak terakkiye, zorluktan sonra kolaylığa, ferah ve sevince delalet

 • rüyada Jale (sebnem) görmekRüyada Jale (sebnem) görmek

  Rüyada jale görmek, gözyasi ile yorum lanir. Rüyasinda bir bitki veya bir çiçek üzerinde sebnem görmek, bir seyden sikilarak veya üzülerek

Bitki Rüya yorumları
ADSIZ

merhabalar.ben rüyamda şifalı bitkiler görüyorum ve onları yiyorum.Çeşit çeşit şifalı bitkiler yiyorum.Anlamına baktımda güzel şeyler sölenmiş.Hayırlara vesile olur inşallah..ALLAH rüyalarınızı hayıretsin..

Ekrem

Beni de gördünüz mü

filiiz

rüyamda bahçemin duvar kenaından yetişen biberiye bitkilerinin bazılarını çok sık olması nedeniyle toprağıyla kökleyip başka bir mekana dikiyorum.

başak

rüyamda, çok güzel kabarmış nemli bir toprağın önünde dürüyorum. yan tarafımda, bir tanesi pembe, bir tanesi sarı-pembe çiçekli yemşeil yapraklı kahverengi saksılarda iki çiçek duruyor. ben de bir saksıdaki çiçeği saksısından çıkarmışım. bir elimde saksı diğer elimde çiçek duruyorum. toprak mı koyacağım, toprağını mı döküyorum saksını, hatırlayamıyorum. toprağın benim önümdeki kısmı benden yarım metre kadar uzaklıkta yığılmış halde duruyor. toprak yığıntısının ardında karalar giymiş iş arkadaşlarım ayakta,kolları yanlarına sarkık hüzün ve dikkatle beni seyrediyor.
ördüğüm renkler çok canlı ve tören havasında karanlık bir ortamda geçiyor rüyam..
teşekkürler...

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.