Rüyada Sofra Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Sofra'nın yorumu 2860 ve rüyasında sofra'yı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada sofrayla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sofra nedir

Rüyada Sofra görmek, nimete, davete icabet etmeye ve refah icinde yasamaya, düsmana galip gelmeye isarettir. ondan yenen sey de tabirce muteber tutulur. sofra, kiymet ve rütbe icerisinde bir ganimettir. sofranin kaldirilmasi ganimetin bitmesidir. sofra, iyilik yapan cömert bir adamdir. Rüyada sofra üzerinde oturdugunu gören kimse, iyi ve cömert bir adamla sohbet yapar. sofra üzerinde tertemiz yufkalar ve güzel yemekler bulundugunu görse, bu rüya dost ve arkada siannin, dostluk ve sevgilerinin cokluguna yufka ve yemegin azligi da onlann dostluklarinin azligina isarettir. her yufka bir dostluktur. sofra üzerinde bulunan bir veya iki cesit yemek, rüya sahibi ve cocuklan icin riziktir. sofradan cokca yemesi, rüya sahibinin yedigi miktarda ömrünün uzun olmasina isarettir. sofranin kalktigini görmesi rüya sahibinin ömrünün tükenmesine isarettir. sofra üzerinde görülen kalabalik, coluk-cocugun cok olmasina, sofra üzerinde birbirine zit iki seyin bir araya gelmesi, harbe isarettir. sofra düsmanlarin birbirleriyle karsilastigi harp meydanidir. sofra dine ve müsavire de isarettir.

Sofra Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sofra yorumları

busra

Ruyamda su sıkıntısı çekiyorduk. Ben ve tanimadigim arkadaslarim ile su kralina gidiyorduk. Bizi sofrsys davet etti. Oturduk. Sandalyeler tekli koltuk gibi. Rahat edemedim. Biraz öne doğru çekmek icin ittim. O sırada arkaya dogru dustum.

gamze

Rüyamda şemşiye gördüm eşim bana atıyodu ne anlamına gelir

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica