rüyada serce görmek, oyun hikaye insanlari güldüren bir

Rüyada Serçe Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Serçe görmek ne demek rüya tabirini rüyada serçe 2843 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada serce görmek, oyun ve hikaye ile insanlari güldüren bir amigoya isarettir. serce kusu, erkek cocuga da isarettir. bundan dolayi bir kimse serce kusunu kestigini görse, o kimsenin zayif bir cocugu dünyaya gelir ve onun öleceginden korkulur. bazi tabirciler zengin,otoriter, isleri hususunda hilekar, kin tutmayi ve münakasa yapmayi seven bir kimsedir, dediler. serce kusu güzel olan kadina da isarettir. sercelerin güzel sesleri ise, güzel söz ve ilim okumaya isarettir. Rüyada cok sayida serce topladigini görmek, gören kimse icin mesakkatsiz elde edilen mallardir. serceler cocukla da tabir edilir. elinde bir serce olduguni gören kimse, on altina nail olur.serce kiymeti büyük bir kimsedir. binaenaleyh rüyada bir serceye rastladigini veya sahip oldugunu gören kimse, büyük bir kimseden yardima nail olur. serce kusu avlamanin tabiri de böyledir. serceyi kestigini gören kimse, galip gelmeye arzu ettigi güclü bir kimseye zafer bulur. sercenin tüyünü yoldugunu veya etinden yedigini gören kimse,kadir ve sanli kimsenin malindan servet sahibi olur. eger serce disi olursa, bir kadina isarettir. bir serceye sahip oldugunu gören kimsenin, bir cocugu olur ve büyük adamlar arasina gecer. bir kimse, elinde veya kafesinde bir serce oldugunu, fakat sonra uctugunu ve tekrar geldigini görse, o kimsenin hasta bir cocugu varsa, vefat eder. rüyada sercelerin gözlerini oydugunu ve onlari kör ettigini gören kimse, cocuklara hile yaparak onlan aldatmaya calisir. sercelerin yavrulanna rastladigini gören kimsenin, eger kücük bir cocugu varsa kuyuya düser. rüyada sercelere sahip oldugunu gören kimse zenginlesir ve olgun bir topluma vali olur. serceler Aile ve akrabalariyla sevincli günlerde toplanmaya ve birbirlerine ülfet ve muhabbet etmeye isarettir. bazen de serce kuslan günah ve masiyette toplanmaya, tefrika (ayrilik) ve hezimete ugramaya isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Serçe, ile ilgili yapılan yorumlar

ceren

sevdiğim birinin birden bire serçeye dönüştüğünü görmek ne anlama gelir?

BEHIYE

UC KISI AYRI AYRI 3 SERCE KUSU ALIYORUZ

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5226