Rüyada Zeytin Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirleri Rüyada Zeytin görmek ne demek rüya yorumu 1106

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zeytin Görmek Nedir

Rüyada Zeytin hayirli bir gelirdir. Siyah Zeytin, insanin rahat yasamasini saglayacak kadar bir gelire isaret eder. Yesil zeytin insanin mal, mülk sahibi olacagini belirtir. üstü zeytin dolu bir agaç çok büyük bir kismettir.

Rüyada zeytin görmek; zengin olmaya, zeytin yedigini görmek; isteklerinizin geçte olsa gerçeklesecegine, sari zeytin görmek; hastaliga isarettir.

Rüyada görülen zeytin, mal ve esyadir. Zeytin agaci Aile ve çocuklari için mübarek bir adamdir. Bazi tabirciler, zeytin agaci, serefli bir kadin yahut ileride Amir olacak bir çocuktur, ya da yüksek bir mevkidir, dediler. Sari zeytin, dinde üzüntü ve kederdir. Zeytin agaci mal, esya ve serefli bir kadindir. Bir kimsenin Rüyada zeytine sahip olmasi yahut onu yemesi hayir ve berekettir. Zeytin, kolay elde edilen nzka sevinçle beraber bol geçime isarettir. Rüyada zeytin temizledigini yahut sıktığını gören kimse çetinlik ve mesakkate düser. Zeytin, hastalar hakkinda onlarin kuvvetlerine isarettir. Zeytin, günahkar kimse için iman nuruna, hidayete, ilme ve Kur'an okumaya, kemiklerinde kirik ve çikik olan kimse için kemiginin iyilesmesine küçük için zekaya, fakir için mala isarettir. Ancak insanin, yetismemis yesil zeytin yemesi müstesnadir. O üzüntü, keder, siddet ye edecegi borca isarettir.

Zeytin Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zeytin yorumları

sevda

yuxuda yawil zeytun yeyirem coxlu nedir menasi

ali

zeytin pişirdiğimi gördüm küçük bir tasta

ayşe

zeytin ne renk bilmiyom ama sabaha doğru gördüm rüyayı sadece topluyodum rengi hatırlamıyom...

serpil

rüyada zetin ekmek yedim huzursus oldum

gokce

Zeytin kabugu gordum

esra

Beyaz zeytin grdm nanasI nedir

emir

yengemin evinde siyah zeytin gördüm çekmecer dolusu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica