AK PARTİ'DE SANDIK KURULU ÜYELERİ TOPLANTISI

Tarih: 31.01.2014 Saat: 15:57 Ekleyen: ckadmin

AK PARTI'DE SANDIK KURULU UYELERI TOPLANTISI AK PARTI TUSBA ILCE BASKANLIGI, SANDIK KURULU UYELERIYLE BIR ARAYA GELDI.

AK PARTİ'DE SANDIK KURULU ÜYELERİ TOPLANTISI

AK PARTİ'DE SANDIK KURULU ÜYELERİ TOPLANTISI haberi

AK Parti Tuşba İlçe Başkanlığı, sandık kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

VAN - Yaklaşık 300 kişinin katıldığı toplantıda konuşan AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Nayif Şabu, siyasetin artık her alanda olduğunu belirterek, "Her 5 insandan 3'ü siyaset yapıyor. Yapılacak olan 2014 mahalli seçimlerinde sandık kurulu üyelerine çok iş düşüyor. Bu verilen vazifeyi tam anlamıyla yerine getireceğinize tüm samimiyetimle inanıyorum. Siyaset kolay bir iş değil. Bu seçimi kazanmak için çok çalıştık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu konuda sandık kurulu üyelerine zor bir görev düştü. Bu ağır yükün altından bütün sandık kurulu üyelerimiz, disiplinli ve özverili çalışmalarıyla üstesinden geleceklerdir" dedib

AK Parti Van İl Başkan Yardımcısı İrfan Tekke ise, yoğun katılımdan mutluluk duyduğunu ve bu kalabalığın mutlaka zafere giden yolda muvaffak olacaklarına inandıklarını belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından sandık kurulu üyeleri; Mahalle ve köy temsilcileriyle gruplar halinde çalışmalara devam ettiler.(İHA)

AK PARTİ'DE SANDIK KURULU ÜYELERİ TOPLANTISI haberi 31.01.2014 Saat: 15:57 tarihinde eklendi.

Ekleyen : ckadmin

0964
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.