Şuan sitede 12944 kişi var

diyadinnet tv

Eleşkirt te Musluk Hırsızlığı

ELESKIRT TE MUSLUK HIRSIZLIGI AGRI'NIN ELESKIRT ILCESINDE BULUNAN KAYAK TESISLERINDE HIRSIZLIK YAPMAYA GIDEN UC KISI SUC USTU YAKALANDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Eleşkirt te Musluk Hırsızlığı

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde bulunan kayak tesislerinde hırsızlık yapmaya giden üç kişi suç üstü yakalandı.

Eleşkirt Emniyet Amirliğine bağlı Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan baskında hırsızlar kaçmaya fırsat bulamadı.

E-80 karayolu üzerinde Kayak tesislerinde bulunan birinci sınıf tesisat malzemelerini çalmaya giden hırsızlar bütün katlardaki tuvalet, banyo ve lavabolardaki malzemeleri söküp torbalara yerleştirip gitmek üzerelerken Asayiş Büro amirliğinde görevli üç polis memuru tarafından  suç üstü yakalandılar.

Göz altına alınan R.T, E,T ve S.İ ifadeleri alındıktan sonra mahkemeye sevk edildiler. Şahıslardan S.İ tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, R.T ile E.T tutuklanarak Ağrı kapalı cezaevine gönderildiler.

Eleşkirt ilçe emniyet Amiri İ.Agah Demirel, Eleşkirt halkının tanımadıkları, hal ve hareketlerinden şüphelendikleri kişilerle ilgili vatandaşlardan destek beklediklerini, Polis vatandaş işbirliği ile yapılan tüm kanunsuzlukların en aza indirileceğini söyledi.(N.E)

eleşkirt-musluk-hırsızlığı

eleşkirt-musluk-hırsızlığı

eleşkirt-musluk-hırsızlığı

eleşkirt-musluk-hırsızlığı

eleşkirt-musluk-hırsızlığı

  • Tarih: 16.05.2009 Saat: 17:14 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Üzgünüm, bu yazı için yorumlar aktif değil.
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.