Patnos ilköğretim öğrencilerinden Tiyatro Oyunu

Tarih: 11.05.2009 Saat: 18:02 Ekleyen: admin

PATNOS ILKOGRETIM OGRENCILERINDEN TIYATRO OYUNU AGRI'NIN PATNOS ILCESINDE ILKOGRETIM OKULU OGRENCILERI TARAFINDAN OYNANAN TIYATRO OYUNU BUYUK BEGENI TOPLADI.

Patnos ilköğretim öğrencilerinden Tiyatro Oyunu

Patnos ilköğretim öğrencilerinden Tiyatro Oyunu haberi

Ağrı'nın Patnos ilçesinde ilköğretim okulu öğrencileri tarafından oynanan Tiyatro oyunu büyük beğeni topladı.

Cengiz Topel İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından Halk Eğitim Merkezi'nin çok amaçlı salonunda oynanan oyunu, İlçe Kaymakamı Tuncay Dursun, kamu kurum amirleri ve veliler izledi.

Ali Yörük'ün yazdığı 'Çatallı Köyü' isimli oyun, Patnoslu tiyatro severlerin beğenisini kazanırken, izleyiciler keyifli Dakikalar geçirdi.

15 kişilik öğrenci grubu tarafından oynanan iki perdelik oyun izleyicilerden tam not aldı. Okulun Türkçe öğretmeni Senem Şahin tarafından organize edilen tiyatro oyununda, kız istemenin kavgaya dönüşmesi ve sonrasında kan davasına kadar varan sonuçları işlendi.

Oyundan sonra öğrencileri tek tek kutlayan Kaymakam Tuncay Dursun, tüm oyuncuların rollerini profesyonelce oynadığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti. Dursun, bu tür aktivelerle öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade edebilme özelliğini de kazandığını belirtti.(iha)

patnos-tiyatro

patnos-tiyatro

patnos-tiyatro

Patnos ilköğretim öğrencilerinden Tiyatro Oyunu haberi 11.05.2009 Saat: 18:02 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

Ziyaretçi tarafından 4 yıl önce eklendi 12-05-2009 13:48:39

TİYATROYU İZLEDİM. BAŞTA OKUL MÜDÜR YAHYA ATAY BEY OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDERİM. ÖZELLİKLE OKULUN TÜRKÇE ÖĞRETMENİNİ VE OKULUN ÖĞRENCİLERİNİ TEBRİK EDİYOR VE BÖYLE BİR ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ İÇİN DE KENDİLERİNİ KUTLUYORUM.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 177
Beğendim:142
8809
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.