Üniversiteler arası ünilig voleybol türkiye şampiyonası

Tarih: 21.11.2013 Saat: 09:27 Ekleyen: ckadmin

UNIVERSITELER ARASI UNILIG VOLEYBOL TURKIYE SAMPIYONASI UNIVERSITELER ARASI UNILIG VOLEYBOL TURKIYE SAMPIYONASI C GRUBU'NDA MUCADELE EDEN INONU UNIVERSITESI, ILK MACINDA OSMANIYE KORKUT ATA UNIVERSITESI'NI 3-0 YENDI.

Üniversiteler arası ünilig voleybol türkiye şampiyonası

Üniversiteler arası ünilig voleybol türkiye şampiyonası haberi

Üniversiteler Arası ÜNİLİG Voleybol Türkiye Şampiyonası C Grubu'nda mücadele eden İnönü Üniversitesi, ilk maçında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'ni 3-0 yendi.

MALATYA - ÜNİLİG'de ilk maçını deplasmanda Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile oynayan İnönü Üniversitesi, baştan sona üstün olduğu müsabakada setleri 15-20, 25-17 ve 25-12 kazanarak, ilk maçından 3-0 galip ayrıldı.

İnönü Üniversitesi Voleybol Takım Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Muhammet Emin Kafkas, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesini etkili bir oyunla 3-0 yendiklerini söyledi.

Kafkas, iyi oyunlarını bundan sonraki müsabakalarda da sürdürüp, şampiyon olmak istediklerini kaydetti.

Takım 2. Antrenörü Okutman Selçuk Erhan ise, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi karşısında takımın iyi bir performans ortaya koyduğunu ifade etti.

İlk maçlarını 3-0 kazandıkları için mutlu olduklarını beliren Erhan, lig sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istediklerine değindi.

İnönü Üniversitesi Voleybol Takımı, Üniversiteler Arası ÜNİLİG Voleybol Türkiye Şampiyonası C Grubu'nda ikinci maçını, 27 Kasım Çarşamba Günü İnönü Üniversitesi Salonu'nda Saat 13.00'da Adıyaman Üniversitesi ile oynayacak.(İHA)

Üniversiteler arası ünilig voleybol türkiye şampiyonası haberi 21.11.2013 Saat: 09:27 tarihinde eklendi.

Ekleyen : ckadmin

1298
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.