Özalplı kadınlar, Karadeniz Bölgesini gezdi

Tarih: 14.11.2013 Saat: 14:05 Ekleyen: admin

OZALPLI KADINLAR, KARADENIZ BOLGESINI GEZDI VAN - OZALP KAYMAKAMLIGI SOSYAL YARDIMLASMA VE DAYANISMA VAKFI TARAFINDAN HAYATA GECIRILEN "AILE DESTEK MERKEZI" PROJESI KAPSAMINDA, YASAMLARI BOYUNCA VAN'IN DISINA CIKMAMIS KADINLARA YONELIK KARADENIZ GEZISI DUZENLENDI.

Özalplı kadınlar, Karadeniz Bölgesini gezdi

Özalplı kadınlar, Karadeniz Bölgesini gezdi haberi

VAN - Özalp Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hayata geçirilen "Aile Destek Merkezi" projesi kapsamında, yaşamları boyunca Van'ın dışına çıkmamış kadınlara yönelik Karadeniz gezisi düzenlendi.

Gezi kapsamında Trabzon, Rize, Maçka, Akçaabat, Çaykara ve Çamlıhemşin ilçelerini gezen Özalplı kadınlar, buraların doğal güzellikleri ile tarihi mekanları ziyaret etti.

5 Gün süren Karadeniz gezisine katılan 50 Özalplı kadın, gezi kapsamında, Sümela Manastırı, Uzungöl, Zil Kalesi, Çat Vadisi, Ayder Yaylası ve kaplıcaları görme şansına sahip oldu.(AA)

Özalplı kadınlar, Karadeniz Bölgesini gezdi haberi 14.11.2013 Saat: 14:05 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

1006
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.