Silifke'de fuhuş operasyonu

Tarih: 12.02.2012 Saat: 13:59 Ekleyen: admin

SILIFKE'DE FUHUS OPERASYONU MERSIN'IN SILIFKE ILCESINDE JANDARMANIN DUZENLEDIGI OPERASYONDA 19 YABANCI UYRUKLU HAYAT KADINI ILE BU KADINLARI ERKEKLERE PAZARLADIKLARI ONE SURULEN 3 KISI YAKALANDI.

Silifke'de fuhuş operasyonu

Silifke'de fuhuş operasyonu haberi

Mersin'in Silifke ilçesinde jandarmanın düzenlediği operasyonda 19 yabancı uyruklu hayat kadını ile bu kadınları erkeklere pazarladıkları öne sürülen 3 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Gürcistan'dan 15 bin dolar ile 20 bin dolar karşılığında Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Narlıkuyu Beldesindeki bazı Otellere getirilen hayat kadınlarının Telefon irtibatıyla erkeklere pazarlandığı şeklindeki duyumlar üzerine uzun süreli bir çalışma başlatan jandarma, sabaha karşı iki ayrı noktaya eş zamanlı operasyon düzenledi.

Gerçekleştirilen operasyon sonunda Gürcistan uyruklu 19 hayat kadını ve kadınları pazarladığı ileri sürülen Hakan K. (42), Mehmet Z. (44) ve Turgay D. (40) gözaltına alındı. Gözaltına alınan kadınlar, Sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Silifke Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Yaşları 18 ile 25 olan Gürcistan uyruklu kadınların bazılarının öğretmen, Avukat ve Mühendis oldukları geceliği 500 ve 1000 TL'ye pazarlandıkları öğrenildi.

Gözaltında bulunan kadınlar sınır dışı edilmek üzere Mersin Yabancılar Şubesine gönderilirken, Hakan K. (42), Mehmet Z. (44) ve Turgay D. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak Silifke Kapalı Cezaevine konuldu.(İHA)

Silifke'de fuhuş operasyonu haberi 12.02.2012 Saat: 13:59 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

8457
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
  • Aydın'da çocuğun şüpheli ölümüAydın'da çocuğun şüpheli ölümüAydın merkeze bağlı İmamköy'de kullanılmayan bir evde yaralı halde bulunan 3 yaşındaki çocuk hastanede hayatını kaybetti.
  • Darbe yönetimi yıkılacakDarbe yönetimi yıkılacakMısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, "casusluk" suçlamasıyla yargılandığı davanın ...
  • Zehirli gaz iddiasıZehirli gaz iddiasıSuriye'de Esed rejimine bağlı güçlerin Hama kentine düzenlediği biri çocuk 2 kişinin öldüğü, onlarca kişinin yaralandığı ...
  • Ukrayna için yeni askeri önlemlerUkrayna için yeni askeri önlemlerNATO Genel Sekreteri Rasmussen, Ukrayna krizine cevap amaçlı yeni askeri önlemler üzerinde anlaşıldığını açıkladı.
  • Kızıl Dany siyaseti bıraktıKızıl Dany siyaseti bıraktı- 1968 gençlik olaylarının öğrenci liderlerinden Cohn-Bendit, Avrupa Parlamentosu’nda yaptığı konuşmayla siyasete veda etti
  • Şahıslarımızla ilgili bir konuŞahıslarımızla ilgili bir konuCumhurbaşkanı Gül, cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda "Daha önce de 'Sayın Başbakan ile biz konuşacağız' dedim. Yakında ...
  • Mursi'nin yargılanması başladıMursi'nin yargılanması başladıMısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve 35 kişinin "casusluk" suçlamasıyla yargılandığı ...
  • Çankaya Köşkü'nde bir ilkÇankaya Köşkü'nde bir ilkCumhurbaşkanı Gül, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Letonya Cumhurbaşkanı Berzins'i ilk kez altı süvari birliğiyle karşıladı.
  • Mücadele sürecekMücadele sürecekKırım Tatar Meclisi eski Başkanı ve Ukrayna Meclisi Milletvekili Kırımoğlu, Ukrayna'daki gelişmelerle ilgili; mücadelenin devam ...
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.