Şuan sitede 21152 kişi var

diyadinnet tv

Ağrı Hürses Gazetesi Aramızda

AGRI HURSES GAZETESI ARAMIZDA KISA BIR SURE ONCE YAYIN HAYATINA BASLAYAN AGRI HURSES GAZETESI BASIN CAMIASI ICINDEKI YERINI ALDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Ağrı Hürses Gazetesi Aramızda

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan Ağrı Hürses Gazetesi basın camiası içindeki yerini aldı.

Ağrı Merkezli olarak yayın hayatına başlayan Ağrı Hürses Gazetesi özellikle her geçen Gün kadrosunu yeniliyor. Kimsesizlerin Kimsesi sloganıyla yayın hayatına başlayan Hürses Gazetesinin imtiyaz Sahibi Nihat Aydın, ' Hürses, gazetecilik ilkelerine sadık kalmaya hep özen gösterecektir. Ağrı'nın yararına olan veya Ağrı'nın gelişmesine etki eden olumsuz gelişmeler karşısında kamuoyu oluşturarak gazetecilik görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. Bunları yaparken de gazetecilik duygusuyla hareket edecektir." diye konuştu. Diyadinnet.com Ekibi olarak "Aramıza Hoş Geldin Hürses" diyor, Yayın Hayatında Başarılar diyoruz.

  • Tarih: 07.02.2007 Saat: 20:26 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.