Şuan sitede 19564 kişi var

diyadinnet tv

Erkekleri anlama kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet'te yayınlanan Erkekleri anlama kılavuzu yazısı, sitemizde Erkekleri anlama kılavuzu hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.

Hanımlar; "Neden beni dinlemiyor?" ya da "Kilo mu aldım dediğim zaman niye şaşkın şaşkın yüzüme bakıyor?" sorularınızın cevabı bu yazıda! Satır satır okuyun.

Sevdikleri şeyler

* Başları sıkıştığında ve yardıma ihtiyaçları olduğunda, sizin şefkatli kollarınızı neredeyse en işe yarar çözümlere tercih ederler.

* Küçük ve şımarık bir çocuk gibi konuşarak, kendinizi hasta hissettiğinizi ve ateşinizin olduğunu söylemeniz onun çok hoşuna gider.

* Eski ilişkilerinden nadir de olsa bahsettiklerinde, yüzünüzde beliren merak ve kuşku dolu ifadeleri görmekten çok keyif alırlar.

* Sevdikleri kadından bir bebek sahibi olmak, onları müthiş mutlu eder.

Sinir oldukları

* Üst üste, çarpık ya da sivri dişler. Erkekler inci gibi dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip kadınların hayalini kurarlar. Sizin de bu konuda probleminiz varsa, bir ortodontiste gitmenizde yarar var.

* Kuaförden çıkmış fönlü saçlar. Yataktan yeni kalkmış bir saç görüntüsü, her erkeğe tahmininizden çok daha fazla seksi ve çekici gelir.

* Akmış gibi gözüken siyah göz makyajı. Karşılarında rock yıldızları gibi makyaj yapan bir kadını görmeye dayanamazlar.

* Küçük göğüsler onları her zaman hayal kırıklığına uğratır.

Hayret ettikleri

* En detaylı düşünülmüş planları bile mahveden o meşhur kadın içgüdüleri, erkekleri çok şaşırtır.

* Kadınların onlara çok gereksiz olan kuşkuları ve paranoyakça davranışları karşısında, erkekler nasıl hareket etmeleri gerektiğini bir türlü bilemezler.

* Bir yolculuğa çıkmadan önceki bitmek bilmeyen bavul hazırlıkları.

* Erkekler kadınların en ufak bir şeyi abarttıkları ve pire için yorgan yaktıkları konusunda hemfikirdirler. Bu gereksiz alınganlıklara bir anlam veremezler.

* Yıllar önce sıradan bir konuşma sırasında erkeklere söylenmiş bir sözün unutulmayıp, yıllar sonra tekrar açılması onları hayretler içinde bırakır.

* Kadınların yüzlerindeki kırışıklıkları ve aldıkları birkaç kiloyu büyük sorun haline getirmelerini anlamakta zorlanırlar.

* Bir türlü bitmek bilmeyen uzun Telefon konuşmaları! Bunu her ne kadar gereksiz görseler de kendilerinin de aynı şeyi yaptıklarının farkında değildirler.

* Erkekler, kadınların ayna karşısında çok fazla zaman harcadıklarını, bir tutam saçın havada olmasının ne gibi bir önemi olacağını düşünürler.

sponsorlu bağlantılar

Erkekleri anlama kılavuzu yazısını okuyan bunlarıda okudu
 • İlkyardım kılavuzu İlkyardım kılavuzu

  Eviniz, ofisiniz ve aracınızda acil durumlar için bulunması gereken önemli bir kaynak. Acil durumlarda ilk müdahale çok önemlidir. Gecikme veya yanlış bir hareket, çok

 • Dikkat Bunlar Erkekleri Çıldırtıyor Dikkat Bunlar Erkekleri Çıldırtıyor

  Hülya dergisinde Nisan ayında yer alan habere göre, erkekleri çıldırtan kadın davranışları maddeler halinde sıralanmış -Erkekler her şeyden önce kadının kadınsılığını,

 • Koku alırken bunlara dikkat edin Koku alırken bunlara dikkat edin

  Yeni parfümlerle henüz hiç ilgilenmemişseniz, bildiğiniz kokulardan hareket edin. Parfüm herkesin vücut kimyasına göre farklı bir koku verir. Bu yüzden kendi üzerinizde

 • Erkekleri Sinir Eden Alışkanlıklar (1) Erkekleri Sinir Eden Alışkanlıklar (1)

  Cool takılmak adına birçok erkek kadınların bazı alışkanlıklarını küçümser, halbuki kalplerinin seslerini dinleseler onlara aslında hayran olduklarını keşfedecekler. işte

 • Çocuk Eğitimi Çocuk Eğitimi

  BİLİYOR MUYDUNUZ???? Zeka gelişiminin % 60'ının 0-6 yaş arasında tamamlandığını, Kişiliğin temelinin atıldığı kritik bir dönem olarak adlandırılan okul öncesi yıllarda

Erkekleri anlama kılavuzu yorumları
Yorum Ekle
Güvenlik Kodu

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890
Bayanlara Özel Bilgi EkleBayanlara Özel

Bayanlara özel | Diyet | Kadınlara özel | özel diyetler | bayan bilgileri | bayanlara özel yazılar | diyetisyen | zayıflama ile ilgili yazılar | kilo verme | kadın hastalıkları | bayanlar.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS