İbrahim Saraçoğlu Sinüzit papatya kürü Hazırlanışı

İbrahim Saraçoğlu Sinüzit için papatya kürü

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet'te yayınlanan İbrahim Saraçoğlu Sinüzit için papatya kürü yazısı, sitemizde İbrahim Saraçoğlu Sinüzit için papatya kürü hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.

Hazırlanışı : Yaklaşık yarım Litre suyu bir tencerede kaynatın. 3 çorba kaşığı kurutulmuş kır papatyasını (büyük papatya olmaz) kaynamakta olan suyun içine atın.
Uygulanışı : Başınızı havlu ile örterek, yüzünüzü buharına tutarak burnunuzdan nefes alıp verin.
Bu uygulamayı 5 Dakika uygulayın. 5 dakika tamamlandıktan sonra yarım Saat ara verip tekrar beş dakika aynı şekilde başınızı havlu ile örterek uygulayın.
Ertesi Gün aynı şekilde 5 dakika uygulayıp yarım saat ara verin ve tekrar 5 dakika uygulayın.
Akıntının gelmeye başladığı gün 3 gün ara verin.Papatya kürünü Sinüzit tamamen kuruyana kadar uygulanması gerekir. Papatya kürü uygulamasının yarım bırakılması halinde sinüzit tekrar edebilir.

sponsorlu bağlantılar

İbrahim Saraçoğlu Sinüzit için papatya kürü yazısını okuyan bunlarıda okuduİbrahim Saraçoğlu Sinüzit için papatya kürü yorumları
Fatma 08-03-2015 22:14:41

selamun aleykum dilimin tamamında çok derin ve sık yarıklar var. dil kenarlarında sağlı sollu diş izleri mevcut ve dil kökünde boğaza doğru beyaz tabaka/pas var.Ne önerirsiniz?teşekkür ederim.

merve 06-03-2014 14:23:48

hocam ben 12 yaşındayım ve47 kiloyum zayıflamak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

gamze 14-02-2014 23:45:04

hocam bende sünizüt boynumda düzleşme var eklem yerlerimde ağrılar oluyor bir de göz enfeksiyonu oldum ilaç aldığım zaman boğazımda yanma ve gıcık yapıyor ve öksürük yapıyor antibiötük karın arısı böbrek ağrısı yapıyor doktorlara gidiyorum antibiötük veriyorlar bahsettiğim gibi ağrılara yol açıyor neyapmak gerekiyor bana lütfen faydalı bilgilerinizi veri

perinaz 23-01-2014 12:43:35

hocam sünizüt için nasıl önerileriniz var mı ?

binnur 21-11-2013 22:40:25

Hocam ben romatizma artıt hastasıyım.çok fazla ağrım var ,doktor bana metoart adlı iğneyi verdi haftada bir vurunuyorum,fakat bu iğne ağrılar daha da fazlalaştı.iki aydır kullanıyorum . ağrılarım dayanılmaz bir hal aldı lütfen yardımcı olun

okan 18-06-2013 18:15:04

hocam papatya sinüzit için saplarıyla birliktemi yoksa sadece baş taraflarımı kaynatılacak

Yorum Ekle
Güvenlik Kodu

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890
Bayanlara Özel Bilgi EkleBayanlara Özel

Bayanlara özel | Diyet | Kadınlara özel | özel diyetler | bayan bilgileri | bayanlara özel yazılar | diyetisyen | zayıflama ile ilgili yazılar | kilo verme | kadın hastalıkları | bayanlar.

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Bağlanıyor
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5168