ibrahim saraçoğlu Yorgunluk giderici mucize iksir

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet'te yayınlanan ibrahim saraçoğlu Yorgunluk giderici mucize iksir yazısı, sitemizde ibrahim saraçoğlu Yorgunluk giderici mucize iksir hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.

Kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız ve özellikle zihin yorgunluğunuz varsa; açık bir çay, bildiğimiz siyah en az 4-5 Dakika demlenmiş siyah çayın içine 8-9 tane kuru karanfil atılacak.

Ancak karanfili parmağınızla ufalamaya çalıştığınızda ufalanırsa o raf ömrünü tamamlamıştır. Taze olmasına dikkat edin. 2-3 dakika bekleyin ve karıştırıp için. İçtikten 10 dakika sonra saçınızın kökünde bile dahi kıpırdanmayı hissedeceksiniz.
Yorgunluğunuzun buharlanıp gittiğini belirgin şekilde farkedeceksiniz. Dinçleştiren ve üzerinizdeki ağırlığı alan bir formül. Yalnız çay sallama çay olmayacak.
Prof. Dr. İbrahim saraçoğlu

sponsorlu bağlantılar

ibrahim saraçoğlu Yorgunluk giderici mucize iksir yazısını okuyan bunlarıda okuduibrahim saraçoğlu Yorgunluk giderici mucize iksir yorumları
serap dündar 03-04-2015 11:19:10

bana yardım ederseniz çok memnun olucam sayın hocam benim 16 yaşında bir oğlum var çocuğun enselerinde geçmeyen bir ekzama var neler yaptıysam geçiremedim biyopsi yapıldı üniversitelere götürdüm bir çare bulamadım kortizonlu ilçları sürünce geçiyo sonra tekrar çıkıyo çok hassas bir çocuk ne yapalım lütfen dönerseniz çok memnun olurum

zana 30-04-2014 1:26:38

Selamün aleyküm hocam bana yardım edin çok halsiz oluyorum her zaman uykum geliyor teşekkürler.

Rabia 13-02-2014 20:39:03

Selda Hanım İbrahim Saraçoğlu'nun kendi sitesinden bu soruyu sorabilirsiniz. Buradan size cevap veremeyebilir. Sadece söylemek istedim.

selda terzioglu güven 06-02-2014 18:01:02

hocam uyku apnesi poreblemimvar bunun üstünede kilo alıyorum veremiyorum gitgidede kiloalıcam diye korkuyorum uyku apnem ileri derecede makinayla uyuyorum lütfen iki poreblemim için çare istiyorum

Yorum Ekle
Güvenlik Kodu

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890
Bayanlara Özel Bilgi EkleBayanlara Özel

Bayanlara özel | Diyet | Kadınlara özel | özel diyetler | bayan bilgileri | bayanlara özel yazılar | diyetisyen | zayıflama ile ilgili yazılar | kilo verme | kadın hastalıkları | bayanlar.

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Bağlanıyor
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 12220