Şuan sitede 8534 kişi var

İbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet'te yayınlanan İbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü yazısı, sitemizde İbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Tinitus - kulak çınlaması şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık, fıstık, ceviz , ayçekirdeği ya da kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.
Özellikle kabak ve ayçiçeği çekirdeklerinin tinitus üstünde oldukça olumsuz etkileri bulunmaktadır.

Uzun yıllardan beri tinitus problemi olan kişilere, 15 günlük beyaz Lahana kürünü öneriyor.

Beyaz lahana kürü :

-Kaynamaya başlayan yarım Litre suya 6- 7 adet beyaz lahana yaprağını koyarak 10 Dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.

-Elde ettiğiniz suyu,Sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer Su bardağı için. Bu işleme toplam 5 Gün devam edin.

-Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın.Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olur.

-Aynı zamanda Toksin atıcı ve Bağırsak Kanserini önleyici bu 10 günlük kürü, 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.

Bunun dışında ; Kesinlikle yüksek seste müzik dinlenlemeyin ve kahve içmemeye de özen gösterin. Uykusuzluğun ve yüksek kolestrol içeren beslenme şeklinin tinitusu tetiklediğini unutmayın.

Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük U-vitamini (sıvı halde) tinitusun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacaktır.

Not: Hekiminizin kontrol ve önerilerini asla ihmal etmeyin.

sponsorlu bağlantılar

İbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü yazısını okuyan bunlarıda okuduİbrahim saraçoğlu Tinitus kulak çınlaması için beyaz lahana kürü yorumları
alkali 05-07-2014 0:35:20

Yaa nolurrsunuz sonuclarinizi yazin gercekten ise yariyormu kilo vermeye çok ihtiyacim var bu nedenden dolayi gercekten kafayi yemek uzereyim psikolojik sorun haline geldi bende 1.60 boyundayim 65 kiloyum kilolar daha çok alt ksmmmda toplanms ya aynaya bakamyorum yalvariirim sonuclarinizi yaznz

murat 26-11-2012 9:38:47

kulak cınamam var gurultulu ortamda calışıyorum işi brakmak zorundamıyım

Yorum Ekle
Güvenlik Kodu

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890
Bayanlara Özel Bilgi EkleBayanlara Özel

Bayanlara özel | Diyet | Kadınlara özel | özel diyetler | bayan bilgileri | bayanlara özel yazılar | diyetisyen | zayıflama ile ilgili yazılar | kilo verme | kadın hastalıkları | bayanlar.

Paylaşmaya ne dersin ?


Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.