Yiğit Yaşar Demirer

En son Yiğit Yaşar Demirer haberleri anında burada. Son dakika Yiğit Yaşar Demirer haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

Yiğit Yaşar Demirer
Yiğit Yaşar Demirer

Malazgirt Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer kimdir? Kütahya doğumlu olup, 1991 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde doğdu. İlköğretimi Simav’da, liseyi ise Aydın’da okudu. Kaymakam Demirer Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Mezuniyetine müteakip İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık sınavını kazanmıştır. Mart 2015’de Afyonkarahisar Kaymakam Adayı olarak göreve başlamıştır.

Yiğit Yaşar Demirer, Valilik stajını Afyonkarahisar'da, kaymakam refıkliği stajını Antalya/Serik ve Diyarbakır/Yenişehir ilçelerinde, teftiş stajını Ankara'da Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda tamamlamıştır. Yurtdışı stajını İngiltere'nin Sheffield şehrinde tamamladı. Ayrıca Ordu/Gürgentepe ve Afyonkarahisar/Hocalar ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Kaymakam Demirer, aynı zamanda Nevşehir İli Hacıbektaş İlçesi ve Ordu İli Akkuş İlçesi Kaymakamı olarak görev yaptı. 29 Ocak 2021 tarihinde Malazgirt Kaymakamı olarak göreve başlamıştır.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

Kategoriye Ait Diğer Sayfalar

Paylaşmak İstermisin?

İçeriğin sonu

Yüklenecek başka sayfa yok