Yeşim Tekstil Ağrı'da faaliyet göstermeye devam edecek

Yeşim Tekstil Ağrı'da faaliyet göstermeye devam edecek

Ağrı Güncel

AĞRI - Ağrı'da hazır giyim ve tekstil alanında çalışan Yeşim Tekstil'in faaliyetlerine devam edeceği bildirildi.


AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, yaptığı yazılı açıklamada, Yeşim Tekstil'in Üstyöneticisi Şenol Şankaya ile Bursa'da bir araya geldiklerini belirtti.


Görüşmede Yeşim Tekstil'in Ağrı'da yürüttüğü faaliyetleri ele aldıkları ifade eden Çelebi, "Yeşim Tekstil ilimizde yatırımlarını sürdürecek. Ağrı'da istihdam sağlayan her projede sorunların çözümü noktasında takipçi olacağız." bilgisini verdi.


Ağrı Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada da söz konusu firmanın sendikal sorunlardan dolayı çekilme kararı aldığı, Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın firmanın faaliyetlerine devam etmesi için siyasetçiler ve bürokratlarla görüştüğü kaydedildi.


Belediye Başkanı Sayan da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gece gündüz demeden bir ay boyunca uğraştım. Sendikaların hedefi haline geldim. Sayın Cumhurbaşkanı'mız, bakan ve valimizin bize vermiş olduğu destekle, Yeşim Tekstil'in CEO'su Şenol Bey'in sağduyusuyla ilimizdeki ekmek kapısını kapatmaktan kurtardık. Ağrımıza hayırlı olsun." ifadelerini kullandı. Kaynak: AA


Yeşim Tekstil Ağrı
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ağrı, Ağrı Belediyesi, AK Parti, Belediye, Ekrem Çelebi, Savcı Sayan, Sosyal medya ve Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir