Yalnızbağ ve Esentepe mahalleri içme suyu hatları yenilendi

Yalnızbağ ve Esentepe mahalleri içme suyu hatları yenilendi - Erzincan Haberleri

Erzincan Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Yalnızbağ ve Esentepe mahallelerine içme suyu sağlayan Dereyurt mahallesinden gelen su hattını yeniledi.

Erzincan Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Yalnızbağ ve Esentepe lerine içme suyu sağlayan Dereyurt mahallesinden gelen su hattını yeniledi.

ERZİNCAN - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, Yalnızbağ ve Esentepe mahallelerinin içme suyu arızalarının durumunu değerlendirerek besleyen hat üzerinde inceleme yaptı. İçme suyu isale hattının bir bölümünde sıklıkla arıza oluştuğunun tespit edilmesi üzerine hattın eskiyen ve sorunlu olan bölümü için yenileme çalışması yapıldı. Ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışma ile 300 m içme suyu isale hattı yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.Kaynak:İHA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Erzincan haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Erzincan Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaşmak İstermisin?

Yorum Ekle