Vitalica Wellness 1 Mart'ta Bodrumda Sezonu Açıyor

22 Şubat 2021 Pazartesi, 12:37 | Son güncelleme:
Vitalica Wellness 1 Mart'ta Bodrumda Sezonu Açıyor

SAĞLIĞINIZIN RİTİMİNİ VİTALİCA WELLNESS BODRUM'DA YAKALAYIN…

2020 yazında çok ünlü isimleri ve detoks müdavimlerini ağırlayan Vitalica Wellness Bodrum, 1 Mart'ta Le Meridien Bodrum Beach Resort'ta
sezonu açıyor.

Sağlıklı yaşam bilgi zenginleşen Yoğun Detoks, Master Detoks ve Ayurvedik Detoks programlarının yanında, yeni sezonda hizmete sunulmaya başlanan Post-COVID ve Biohacking programlar da; konuklarını fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak "Tam bir denge" taşıyan çok özel bir yolculuğa davet ediyor. Vitalica Wellness Bodrum'a ev to yapan ve Le Meridien Bodrum Beach Resort, yazılı yazılış ve güneş ışığından Diğer uygulamalara duyarlı, izole ve doğal kum plajı, ücretsiz Alacak açık olan kabanaları ve doğanın kalbindeki yoga, pilates, boot kamp alanları ile bu sezon dünyanın en yüksek oksijen oranlarından Bodrum'da birine sahip olan unutulmaz anlar vadediyor.

Her bireyin "tek" ve "söz konusu" olduğu bilinciyle '' kişiye özel '' olarak zengin zengin programlarıyla beklentilerin ötesinde "sağlıklı yaşam" hizmetleri Sunan Vitalica Wellness, Geleneksel ve modern tıbbın etkili uygulamalarını içeren detoks programlarını deneyimlemek kayıt için başlangıcı. Vitalica Wellnes 'ta alanında uzman doktorlar ve terapistler kişisel sorularınızı yanıtlarken, bağışıklığınızı güçlendirmek için dünyanın seçkin merkezlerinde "kişiye özel" çözümler öneriyor.

Koronavirüse karşı alabilecekleri en büyük önlemin, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamak ve Bodrum'da Vitalica güçlendirme sistemlerini güçlendirmek olduğunu bilenler sezonu Wellness'ın ozon terapi, ozon sauna, kızılötesi sauna, Nasayam (burun ve sinüs temizliği) ve "kişiye özel" Özelleştirici terapiler sayesinde web sağlama sistemlerini güçlendirerek açacaklar.

Vitalica Wellness'in Yoğun Detoks, Master Detoks ve Ayurvedik Detoks programları, konuklarını fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak "tam bir denge "taşıyan çok özel bir yolculuğa davet ediyor.

İlk kez yeni sezonda hizmete sunulan; bağışıklığın güçlendirilmesine, akciğer temizliğine ve hafıza restorasyonuna odaklanan Post-COVID Programı COVID-19 enfeksiyonu geçirmiş kişilerde solunum sistemi, kalp ve damar sistemi ile nörolojik ve psikolojik komplikasyonlar enfeksiyonun organizma üzerinde bıraktığı hasarları minimum düzeye belki, COVID-19 enfeksiyonu geçirmemiş kişilerde ise bağışıklığı güçlendirip tezhip virüse karşı savunmasını güçlendirmek için tasarlandı. Dünyada bir wellness merkezinde ilk kez uygulanacak olan Biohacking Programı ise yaşamı kendi kontrolü altında, bedensel, zihinsel ve ruhsal performansı optimize için bilimin ışığında kendini değiştirebilmeye ve kendinin en iyi versiyonunu yaratmaya odaklanarak, yoğun performansa ve üretkenliğe taşıyor.

Vitalica Wellness Bodrum 26 Mart -28 Mart tarihleri arasında düzenleyeceği "Yoga ve Meditasyon Kampı "ile günlük yaşama odaklanmayı, stres, öfke, hayal kırıklığı ve kaygı düzeyini azaltmayı, daha fazla iç huzur ile mutluluğun tadını çıkarmayı, güveni ve öz saygıyı artırmayı, zihinsel ve fiziksel sağlık iyileştirmeyi hedefliyor. Yoga ve meditasyon kampı, katılımcıların beden-zihin uygulamalarını öğrenmelerini, atölye Test ve ilham verici akşam konuşmalarıyla hayatın renklerini kutlamalarını hedefliyor.

Kampa katılanlar iç huzurun, canlılığın, pozitifliğin, hoşgörünün ve mutluluğun içlerinde nasıl yeşer keşfedecek. Doğaya saygı gösterilerek, kristal berraklığındaki Ege Denizi'ne dokunan, zeytin, defne, palmiye, portakal, kumkat, limon gibi onlarca Akdeniz bitki türüyle kaplı yemyeşil bir yarımadayı kucaklayan Le Merdien Bodrum Beach Resort, kendine ait 650 metrelik özel beyaz kum plajıyla fark yaratıyor. Bolca güneş ışığı alan, ferah ve zamanın İleride bir vizyonla konforu, dünyanın en yüksek oksijen oranlarından birine sahip olan tertemiz havası ve mavinin şifa veren tonları, ruhu doğal olarak tazeliyor. Aromatik bitkilerin ve bahçelerinin kokularıyla canlanan bu büyülü atmosfer enerjiyi artırıyor, bedeni ve ruhu şarj ediyor. Vitalica Wellness felsefesinin temel taşlarından biri olan bütüncül ve özel yaklaşım, mutfağını da kapsıyor. Bu mutfakta, modern beslenme araştırmalarından ve geleneksel Yazma felsefelerinden edinilen bilgiler sentezleniyor, bu bilgiler menülere yansıyor.

Ona iki merkezde de bulunan Vitalica Healing Restaurant'larda, çok sağlıklı gıdaların da çok lezzetli olabildiği keşfediliyor. Merkezin "yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun!" felsefesiyle, ömür boyu sürecek olan sağlıklı alışkanlıkları kazanılıyor. Uzman doktorlar için programlar yaşa, cinsiyete, anatomik yapıya ve Beklentilere uygun olarak, özel çözümler sunan modüllerle sunuluyor. Programa derinlemesine önce, program boyunca ve programın sonunda hekim konsültasyonlarıyla programın faydaları maksimuma, olası kişisel riskler minimuma taşınıyor. Vitalica Wellness'da sadece, faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış tedavilere ve uygulamalara yer veriliyor. Ayrıcalıklı misafirlerinin tüm beklentilerini karşılayacak modelde planlanmış ve konumlanmış Le Meridien Bodrum Beach Resort, Yazılı konuşmak ve güneş ışığından faydalanan, izole ve doğal olarak kum plajı ile bu sezon Bodrum'da unutulmaz anlar vadediyor ...

Yorum Ekle