Vali Sarıibrahim: "Şehrimizde üniversite okuyan öğrencilerimizin yanındayız"

Iğdır
Vali Sarıibrahim: 'Şehrimizde üniversite okuyan öğrencilerimizin yanındayız'

Şehir dışından Iğdır'a öğrenim görmek üzere gelen öğrencilerin barınma konusunda mağduriyet yaşamamaları için Vali H. Engin Sarıibrahim başkanlığında ilgili kurum, kuruluş ve STK'ların katılımıyla toplantı yapıldı.

IĞDIR - Vali H. Engin Sarıibrahim, öğrencilerin barınma ile ilgili mağduriyet yaşamaması için öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek öğrenciler için kamu kaynaklarının seferber edileceğini belirtti. Vali H. Engin Sarıibrahim başkanlığında ilgili kurum, kuruluş ve STK'ların katılımıyla yapılan toplantıda; Üniversite öğrencilerin Iğdır'da barınma ve konaklama talepleriyle ilgili iş ve işlemlerin Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde yürütüleceği belirtildi. Kaynak: İHA

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Iğdır haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Iğdır Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Yorum Ekle