Ekonomi

Türkiye Finans'tan indirimli alışveriş fırsatlarına özel "eXtra Limit"

"eXtra Limit", 25-26 Kasım'da yapılacak tüm alışverişlerde 100 bin TL'ye varan limit ve 36 aya varan taksitlendirme seçeneği sunuyor

İSTANBUL - Türkiye Finans, 25 ve 26 Kasım'daki indirimli alışveriş fırsatlarına özel yeni kampanyası kapsamında, avantajları ve altyapısı ile sektörde bir ilk olan "eXtra Limit" ürünü ile bu tarihlerde yapılacak tüm alışverişlerde 100 bin TL'ye varan limit ve 36 aya varan taksitlendirme seçeneği sunuyor.


Bankadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Finans, "eXtra Limit" ile 25-26 Kasım'a özel yeni bir kampanya gerçekleştiriyor.


"Büyük indirimlerin" yaşanacağı bu tarihlerde, tüm harcama ve alışverişlerde 100 bin TL'ye varan limit ve 36 aya varan vadelerle taksitlendirme seçeneği sunan "eXtra Limit"e, Türkiye Finans'ın dijital kanalları üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapılabiliyor.


e-ticaret harcamalarında sanal banka kartı, fiziki alışverişlerde QR kodlu POS üzerinden kullanılan "eXtra Limit" ile tekstil ürünlerinden mobilya ve dekorasyon ürünlerine, mutfak alışverişinden teknolojik ürünlere kadar tüm ihtiyaçlar yeri-zamanı olmadan karşılanıyor.


Kampanya döneminde başvuran ve harcama yapan müşterilerin tek seferde yaptıkları ilk harcamalarında 1.000 TL'ye 250 TL, mevcut limiti olan müşterilere ise 1.000 TL'ye 100 TL indirim imkanı sunuluyor. "eXtra Limit"ten faydalanmak isteyen ancak Türkiye Finans müşterisi olmayan kullanıcılar da bankanın mobil şubesi üzerinden görüntülü görüşme ile dakikalar içerisinde müşteri olabiliyor ve "eXtra Limit" başvurularını hızlıca tamamlayabiliyor.


Türkiye Finans'ın "eXtra Limit" kampanyasından faydalanan müşterileri ATM, mobil şube ve internet şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/havale işlemleri için ücret ödemiyor. Ayrıca, Türkiye genelinde bankanın anlaşmalı olduğu 8 bin 700'den fazla Yapı Kredi ve PTT ATM'lerinden tek seferde 2 bin TL'ye kadar olan tüm para çekme işlemlerinde komisyon ücreti alınmazken, Happy Zero kredi kartı kullanıcıları da kart aidatı ödemiyor.


eXtra Limit'e bir kez başvurmak yeterli


Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, Türkiye ekonomisine sağladıkları finansman desteğini yenilikçi ürünlerle çeşitlendirmeye devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:


"Türkiye Finans'ın açık bankacılık tarafındaki tecrübesini uzaktan müşteri edinimi başta olmak üzere tüm dijital bankacılık süreçlerimize entegre ediyor, müşterilerimize hızlı, dinamik ve zahmetsiz finansman seçenekleri sunuyoruz. Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan eXtra Limit ile uzaktan müşteri edinimini dijital finansman başvuru sistemiyle birleştirerek bankacılık sektörüne yenilikçi bir yaklaşım kazandırdık.


Kredi kartı veya ihtiyaç finansmanı gibi bankacılık ürünlerinin çok ötesinde avantajlar sunan eXtra Limit'e bir kez başvurmak yeterli. Müşteriler, kendilerinin belirlediği ve başvuru sonrasında çok hızlı bir şekilde kullanabildikleri limiti ihtiyacın doğduğu an, doğduğu yerde diledikleri zaman kullanabiliyorlar. eXtra Limit'te kart aidatı, limit yükseltme başvurusu ya da farklı herhangi bir prosedür yok. Ödedikçe açılan limitiyle eXtra Limit, e-ticaret alışverişlerinde sanal kart, fiziki mağazalarda QR Kod ile kullanılabilen fonksiyonel bir ürün." Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Banka, E-ticaret, indirim, Kampanya, PTT, Türkiye, Türkiye Finans, Yapı Kredi ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir