Turkcell TV 'ta seyir keyfi temmuz da da sürecek

İSTANBUL - Turkcell'in dijital televizyon platformu TV 'ta geçen ayın en çok izlenen filmi Dwayne Johnson'un oynadığı "Rampage: Büyük Yıkım" olurken, bu ay dizi ve filmlerin yanı sıra Premier Lig, NBA ve Formula 1 gibi dünya çapında sportif organizasyonlar

Turkcell TV 'ta seyir keyfi temmuz da da sürecek

İSTANBUL - 'in dijital televizyon platformu TV 'ta geçen ayın en çok izlenen filmi Dwayne Johnson'un oynadığı "Rampage: Büyük Yıkım" olurken, bu ay dizi ve filmlerin yanı sıra Premier Lig, NBA ve Formula 1 gibi dünya çapında sportif organizasyonlarla seyir keyfi devam edecek.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, TV , haziran ayında da diziden filme, spordan çocuk kanallarına kadar çok sayıdaki seçeneği ve içerikleriyle izleyicilerin tercihi oldu.

TV 'ı en çok izleyen ilk 10 şehrin başında İstanbul yer alırken, İstanbul'u, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır ve Trabzon takip etti.

Haziran ayında TV 'ın en çok izlenen filmlerinin başında ise başrollerini Dwayne Johnson ve Naomie Harris'in paylaştığı "Rampage: Büyük Yıkım" geldi.

"Equalizer 2", "Otel Transilvanya 3", "Overlord", "Madagascar 3" ise en çok izlenen ilk 5 film arasında yer aldı.

Oscar ödüllü oyuncu ve yönetmenlerin filmleri temmuz ayında TV 'ta olacak. 'de yalnızca TV ekranlarında izlenebilecek dizileri ve Formula 1, Premier Lig ve NBA maçları da temmuz ayında izleyici ile buluşuyor.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da, "Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu" oluşturuldu

Hacı Osman Selçuk Hayatını Kaybetti

Ağrı'da bıçaklı saldırgan 1'i ağır 4 kişiyi yaraladı

Sıcaktan bunalan çiftçiler hasatlarını gece yapıyor

Sadakataşı Derneği Ağrı'da 450 aileye kurbanlık eti dağıttı

Yorum Ekle