Türk Telekom oyunseverler için GameX 2022'de yerini aldı
Ekonomi

Türk Telekom oyunseverler için GameX 2022'de yerini aldı

Şirket, standında düzenlediği etkinlikleri, ödüllü oyunları ve çeşitli markalara ait indirim kodları kazandıran sürprizleriyle ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı

İSTANBUL - Türk Telekom, GameX 2022 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı'nda oyun, müzik, dijital ödeme platformu gibi yenilikçi çözüm ve markaları ile ziyaretçileriyle buluştu.


Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolü ile birçok yeniliğe imza atıyor.


Bu çerçevede GameX 2022 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı'nda oyunseverler için yerini alan Türk Telekom, fuarda yenilikçi ve dijital markalarıyla bulunurken, ziyaretçiler turnuvalara, çekilişlere ve canlı yayınlara katılma fırsatı yakaladı.


Türk Telekom, oyun tutkunlarına özel kampanyaları, marka indirimleri ve daha birçok fırsat sunduğu markası GAMEON, gençlik markası Selfy, dijital müzik platformu Muud ve dijital oyun platformu Playstore ile yer aldığı fuarda, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA22 turnuvaları düzenledi.


Şirket, standında düzenlediği etkinlikleri, ödüllü oyunları ve çeşitli markalara ait indirim kodları kazandıran sürprizleriyle ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı. Kaynak: AA


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca indirim, Kampanya, Muud, Türk Telekom ve Türkiye'nin dört bir yanından Ekonomi haberleri alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir